Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: [ wnetrze] zmiana tylnej kanapy

  1. #11
    Vip Vip Awatar AdamBMW
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    602
    BMW
    BMW 740i Individual E38 98', BMW 745i E23 85'
    Skąd
    Warszawa
    Do elektrycznie regulowanej kanapy potrzebny jest chyba stelarz po którym jeździ cała kanapa, trzeba sie zapytać sprzedawcy czy jest w komplecie bo bez stelarza raczej nie ma mowy o prawidłowym działaniu.

    Nie pamiętam czy po zdjęciu kanapy przypadkiem stelarz nie zostaje w samochodzie.

  2. #12
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    Cytat Zamieszczone przez AdamBMW
    Do elektrycznie regulowanej kanapy potrzebny jest chyba stelarz po którym jeździ cała kanapa, trzeba sie zapytać sprzedawcy czy jest w komplecie bo bez stelarza raczej nie ma mowy o prawidłowym działaniu.

    Nie pamiętam czy po zdjęciu kanapy przypadkiem stelarz nie zostaje w samochodzie.
    Całosc jest z kanapą..

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    299
    BMW
    E24 - 635 CSi, E32 - 750iL, E34 - 530i
    Skąd
    KRK
    Blog
    12
    Cytat Zamieszczone przez fankabmw
    Cytat Zamieszczone przez Kafarek
    http://moto.allegro.pl/item338646468_kanapa_tylna_elektryczna_podgrzew_sk ora_bmw_7_e32.html
    Jeśli mówimy o tej, to polecam. Cena dobra, bo za sterowaniem, ale od okazji daleko ;)

    Miałem ja brać z grubo mniejszą kasę, ale nie takie mam plany :] Zatem polecam!
    Tak to kanapa :) muszę się skontaktować z kolega i zapytać oraz poprosić o zdjęcie.
    w opisie zaznaczone jest ze nie ma przełączników podgrzewania, ale nie jest chyba trudne do zdobycia, ciekawe czy pod tunelem będą wtyczki
    W skrzynce pod kanapą napewno jest gniazdo zasilania ale resztę wiązki (w tym gniazda przycisków pod tunelem) musisz założyć. Ale ten gość z Allegro kuma temat i pruje tych wozów trochę, więc powinien mieć wiązkę z wszystkimi przyległościami. Przyciski to faktycznie nie problem.

  4. #14
    Vip Vip
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    292
    BMW
    X5
    Skąd
    ZS
    O ile dobrze pamiętam to w moim e32 z 92r były w tunelu wtyczki od grzania tylnej kanapy a pod kanapą szeroka wtyczka z grubymi kablami niewykorzystanymi pewnie od mat ?? jeszcze pewnie potrzebne będą jakieś przekaźniki i bezpieczniki ??

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik Awatar BOSS302
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    108
    BMW
    E32 - M60B30 '93
    Skąd
    Kraków
    Czy ktoś może mi powiedzieć jak demontuje się tylną kanapę?? Prawdopodobnie wstrząsówke od alarmu mam właśnie pod tylna kanapa (a przynajmniej przewody na to wskazują), więc nie wiem czy mam po prostu szarpnąć za siedzisko do góry i wyskoczy?? mam kanape z regulacją zagłówków, więc czy musze uważać na cos podczas sciagania kanapy?

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    230
    Cytat Zamieszczone przez BOSS302
    Czy ktoś może mi powiedzieć jak demontuje się tylną kanapę?? Prawdopodobnie wstrząsówke od alarmu mam właśnie pod tylna kanapa (a przynajmniej przewody na to wskazują), więc nie wiem czy mam po prostu szarpnąć za siedzisko do góry i wyskoczy?? mam kanape z regulacją zagłówków, więc czy musze uważać na cos podczas sciagania kanapy?
    Tak tylko szarpiesz do gory. Zatrzaski sa 2 mniej wiecej posrodku miedzy drzwiami a tunelem srodkowym po obu stronach. Wyciagasz do gory a pozniej do przodu i siedzisko wyskakuje.

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Przemik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    250
    BMW
    e32 730i m30b30
    Skąd
    Skierniewice

    Ja w swojej e32...

    ... mam zwykłą prosta kanapę. Szarpie się od dołu i siedzisko samo wyskakuje więc u ciebie chyba będzie podobnie. Zresztą pod tylną kanapą siedzi akumulator a do niego musi być prosty dostęp. Oparcie pozostaje nienaruszone:D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •