Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 51

Wątek: Tragiczny wypadek 7er w Warszawie . 3 osoby nieżyją :-((((

  1. #31
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Guner
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    244
    BMW
    Audi A8 d3, 2003; BMW X5 3,0D 13'
    Skąd
    Lublin
    Cytat Zamieszczone przez Oczko Zobacz posta
    Na forum jestem zarejestrowany dłużej niz Ty i jeśli chciałbym nabijać posty dawno juz bym to zrobił. Mój post był reakcją na Twoje bezpodstawne zarzuty i w mojej ocenie brak szacunku wobec osób tragicznie zmarłych w tym wypadku. Naginając fakty, z góry założyłeś, że kierowca był pijany, nieodpowiedzialny itd.

    Jest taka sentencja de mortuis nihil nisi bene - o zmarłych tylko dobrze. Chyba warto ją stosować.
    Nie warto. Bo pozniej byle kto lezy na Wawelu.

    Cytat Zamieszczone przez Saillupus Zobacz posta
    Ej... ja mam 326koni w 750, mam 21 lat i nie odwalam takich numerów! wypraszam sobie! owszem jechałem tyle ale po autostradzie lub po lotnisku na zlotach a nie w mieście
    zdarzało się trochę przekraczać prędkość ale na dorgach które znam i wiem gdzie może mi wyskoczyć auto i ile czasu potrzebuje na wyhamowanie
    nie wszyscy 20-paro latkowie są kretynami!
    auta szkoda, też zanim zobaczyłem opis to na zdjęciach po progach i fotelach poznałem E38
    ale jak dla mnie auto było składane, jak widać uderzył tyłem, który jest lekki, więc powinien się odbić, jak by uderzył przednim słupkiem to rozkład mas by go tak mógł złożyć przy tej prędkości ale żeby mu tak odwaliło tył nie wierzę ;/
    trochę więcej zdjęć
    http://www.mmsilesia.pl/386395/2011/...gory=naSygnale
    A propo tego artykulu to zawsze mnie smieszy jak pismak pisze: 'samochod wpadl w poslizg na luku', 'samochod uderzyl w drzewo', no nie, to nie tak, samochod bez kierowcy to by stal w garazu , kierowca wpadl w poslizg na luku,kierowca uderzyl w slup, kierowca przekroczyl predkosc....bez wzgledu na to, czy to byla brawura, brak umiejetnosci i doswiadczenia, zamroczenie alkoholem i narkotykami czy inne przyczyny to kierowca nie samochod powoduje niebezpieczne sytuacje, mozna sie tylko cieszyc , ze w wypadku nie zginela jakas niewinna calej sytuacji , postronna osoba....
    Ostatnio edytowane przez joe white ; 17-09-2011 o 06:22

  2. #32
    Doświadczony Użytkownik Awatar jaro5
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    2,688
    BMW
    F01 750i 540km 850N x-drive,ML 3,2CDI
    Skąd
    radom
    wielkie współczucie dla rodzin,to straszna tragedja dla bliskich.tak na marginesie to to bmw miało wstawiany pewnie tył do reszty auta i dlatego odpadł.

  3. #33
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Guner
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    244
    BMW
    Audi A8 d3, 2003; BMW X5 3,0D 13'
    Skąd
    Lublin
    To czy tył odpadł czy nie odpadł nie ma zadnego znaczenia, przy uderzeniu w bok samochodu nawet mocniejsze konstrukcje sa rozrywane, to jest normalne i w tym celu sie dazy zeby samochod sie zdefragmentowal i odebral energie uderzenia, a juz przy 40-50 km/h przy uderzeniu w słup bokiem zdarzaja sie wypadki smiertelne. Przy wiekszej predkosci cialo ofiary i tak lata po kabinie jak Żyd po pustym sklepie tylko w swiadomosci ludzi sie przyjelo uwazac , ze musi byc 200 na godzine zeby zginac albo inna NIESAMOWITA predkosc, nieprawda, wystarczy 50 km/h i uderzenie bokiem, jak ktos ma cienkie kosci czaszki to czaszka peka jak skorupka od jajka przy uderzeniu w slupek samochodu. Badania i zalozenia konstrukcyjne sa robione na okreslonych symulacjach, a crash testow robi sie jak najmniej bo to duze koszty i robi sie w okreslonych warunkach , ktore nie sa ekstremalne, tzn. nie wali sie z predkoscia powiedzmy 150 km/h bokiem w słup. Co do stanu trzezwosci to bedzie wiadomo z badan sekcyjnych, mozna pobrac krew z roznych plynow ustrojowych i zbadac na obecnosc alkoholu.

  4. #34
    Zaawansowany Użytkownik Awatar mała233
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    273
    BMW
    E65 745i
    Skąd
    Grudziądz Cork.ie
    g:( załamka, trzech chłopaków zginęło,a te bmw:-//
    tu w Irlandii samochody powyżej 2.0 ubezpieczają dopiero po min. 3 latach bezwypadkowej jazdy, a tacy 20-sto latkowie płacą bardzo wysokie stawki ubezpieczenia, ale czy to pomaga?kto to wie.


    CZARNA FURIA..........CZARNA...FURIA..................... .....

  5. #35
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jareczek256
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    461
    BMW
    E38 728i
    Skąd
    złotoryja
    Fakt szkoda ludzi i samochodu ale co im strzeliło do łba żeby grzać 200km/h. Przy tej prędkości nawet MAYBACH nie da rady.
    Chłopakom po prostu mózg przestał działac i tyle. Wyrazy współczucia dla rodzin
    BMW - radość z jazdy!

  6. #36
    Vip Vip Awatar Thomsen1
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    402
    BMW
    728i
    Skąd
    Zawiercie/Kielce
    Blubas popieram. Zobaczycie że okaże się że jechali 90 km/h jak pewien motocyklista.


    Będziesz Miał W_ _ _ _ _ _ e

  7. #37
    Początkujący Użytkownik Awatar Dembiec
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    36
    BMW
    E32 730I 1990
    Skąd
    Jelcz Laskowice
    . . . Szkoda gadać. . Warto czasem pomysleć o konsekwencjach zapier......
    Jest -

    Było -
    ..:: Mondeo mk2 1.8 endura GHIA 98rok ::..
    ..:: Audi 90 b3 2.3 Pb coupe 90rok ::..
    ..:: Honda Civic gen. V coupe 1.5 uturbione :D ::..
    ..:: Mercedes klay A ver. AMG 2000rok. ::..

  8. #38
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,172
    BMW
    BMW X5 4,8i ,M5 E39
    Skąd
    POLSKA
    Cytat Zamieszczone przez Thomsen1 Zobacz posta
    Blubas popieram. Zobaczycie że okaże się że jechali 90 km/h jak pewien motocyklista.

    Kolego chyba nie wiesz co mówisz? A już na pewno nie miałeś wypadku samochodowego ( to bardzo dobrze ), swego czasu jak miałem nawet nie dwadzieścia wiosen , spowodowałem wypadek Fordem Scorpio, wyleciałem z zakrętu przy prędkości ok 170 km/h skosiłem 3 znaki, przekosiłem rów i rozdarłem skarpę cała droga od stracenia przyczepności do zatrzymania to ok 300 metrów, na moje szczęście 1 drzewa były 100 metrów od miejsca w którym się zatrzymałem - łąka, 100 metrów do " śmierci". Ford zniszczył się totalnie ale kabina przetrwała. Reasumując nie pisz że jechali 90 km/h, bo stracić panowanie nad e38 przy 90 km/h jest praktycznie niemożliwością, a po przleceniu 300 metrów bo tyle było od pierszego strąconego znaku do słupa e38 wyhamowałaby znacznie, śmiem stwierdzić że praktycznie do zera, a nawet uderzając 50km/h w ten słup, nie spowodowałoby to takich uszkodzeń, a co gorsza śmierci tych 3 osób. Zobacz crash testy 7er uderzonej bokiem w słup.
    X5 4,8 i , poszukiwana E38 750 V12

  9. #39
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,252
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Bitek, widać że nie śledziłeś widomości ostatnio. Chodzi o Jarosława W. syna Lecha, który niedawno miał wypadek na motocyklu.

  10. #40
    Doświadczony Użytkownik Awatar brunoz
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    1,682
    BMW
    E38 740iA
    Skąd
    Katowice
    Blog
    11
    Bitek-bitek, Thomsen1 miał na myśli, że pewnie mimo, że w rzeczywistości mogli zasuwać 200km/h to ktoś będzie ich tłumaczył, że przecież to grzeczna, nie pijąca młodzież, że drogi takie a nie inne itp. Widzimy motocyklistów, którzy gonią na jednym kole. Ale jak jest wypadek i motor w drzazgach, to kierowca, który cudem przeżył i jest aktualnie w gipsie tłumaczył potem, że przecież jechał przepisowo, grzecznie i musiał mu motor podskoczyć na muldzie albo najechać na żwir na jezdni..


    Zresztą... Kilka miesięcy temu był tu taki wątek w którym wielu z nas wypowiadało się, jaką to prędkością grzeje po naszych ulicach. Jak krytykowałem wypowiadacza o jego prędkości rzędu 250km/h, to zostałem zbluzgany że się nie znam i w ogóle to nie nadaję się na kierowcę (dokładnego przekazu nie pamiętam - wyrzucam negatywne wspomnienia). Aż w końcu jednemu takiemu zasuwaczowi nie uda się manewr albo zawiedzie maszyna i już od razu jest lament i święte oburzenie, że jednak jak tak można pędzić 200km/h po mieście.
    Nein! Mein Schnitzel!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •