Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 51

Wątek: Tragiczny wypadek 7er w Warszawie . 3 osoby nieżyją :-((((

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tgracing
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    970
    BMW
    BMW E38 750iL '00 Cosmosswarz Shadowline, F11 535d xDrive '16, Ex. Mini R53 Cooper S '02 & E34 525i
    Skąd
    Szczecin, aktualnie: DE, Bodensee
    :(

    Tylko tyle mogę powiedzieć, szkoda ludzi :tulipan:
    "Nada pode me separar do amor de deus" Ayrton Senna da Silva (1960-1994)

  2. #12
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    BLUBAS - bez obrazy a Ty ile masz lat??? tam zgineli ludzie po dwadzieścia kilka lat? i wg Ciebie to dzieci?? no to gratuluje orientacji :D

    a to że jechali 200km/h to inna sprawa - jak napisał ktoś, " za głupote trzeba płacić " czasem niestety najwyzszą stawke czyli życie
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Ventola
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    403
    BMW
    e38 740iA (m62b44)
    Skąd
    W-wa
    Wśród komentarzy pod artykułem padły imiona 3 ofiar.
    Jechali e38, 4.4 z 99 r. zakupione tydzień temu.
    Też tam padło: BMW to fajne auta mają tylko pecha do kierowców...
    Prowadzę swoje życie, a nie BMW ...

  4. #14
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Rano wyjechałem do pracy o 6 rano (mieszkam krzyżówkę przed tym miejscem) i zdziwił mnie korek w stronę piaseczna o tej godzinie. Jak się dowiedziałem na CB był wypadek .Przejechałem może 200 m puławską i zostałem zatrzymany przez patrol pieszy!!! Po ludzku "wyciągnięty z korka" przez .... ( tu powinno być niecenzuralne określenie na odblaski ,które mnie zatrzymały) w sprawie wypadku. Oczywiście wezwali patrol zmotoryzowany... bo sami mieli kamizelki i lizaka ... Zostałem sprawdzony na każdą okoliczność ( nawet imprezy z uczestnikami wypadku) .Poczym oświatczono mi ,"żebym, dziś nie zabardzo się wychylał w okolicy bo będą mnie nękać patrole" - co wywołało u mnie uśmiech . Po drugiej stronie ulicy 2 kotów ze szkółki znajdującej się za ich plecami wlepiało mandaty na zakazie zawracania ... (mimo że normalny policmajster w cywilizowanym kraju starałby się rozładować korek lub chociaż kierowałby na objazdy) .Po dojechaniu do feralnego miejsca policjanci blokujący drogę w radiowozie stojącym w poprzek drogi znowu mnie zatrzymali,celem sprawdzenia..... Miałem dość tej sytuacji i dostało im się słownie za "całokształt organizacyjny" .... Zostałem zwolniony z kontroli .Widok auta rozwiał moje wszelkie wątpliwości względem zachowania wszystkich służb mundurowych .Ciśnie się tylko jedno na usta ,czemu za wybryki gówniarstwa odpowiada ogół ??

    Mam naprawdę wyluzowane czy pili czy nie ,jechali ponad "standart" w miejscu gdzie się droga zwężą z 3 na dwa pasy.Mogli nawet jechać "tatusiowym mejbachem" ... Ewidentnie WINA kierowcy koniec kropka .

    Pozdrawiam Anatol

  5. #15
    Vip Vip Awatar ArekLand
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    747
    BMW
    E38 2.8i "Zender"
    Skąd
    Leszno
    Widziałem o 19:00 w TVN i tak jakoś mnie tknęło, że to E38 i jednak - Potwierdziło się. Szkoda młodych ludzi, ale młodość nie zna określenia Odpuść - Po co To ?

    Codziennie jadę z Bratem o 11 lat młodszym i tłumaczę - jak chłop krowie na rowie - Po co go wyprzedzasz ja za 200m skręcamy ? - a On na to - że się WLECZE .

  6. #16
    Vip Vip Awatar blubas
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    292
    BMW
    728i M52 96r LandRenzoOmegas
    Skąd
    Chełmek
    Cytat Zamieszczone przez ADASIO Zobacz posta
    BLUBAS - bez obrazy a Ty ile masz lat??? tam zginęli ludzie po dwadzieścia kilka lat? i wg Ciebie to dzieci?? no to gratuluje orientacji :D
    To że mieli po dwadzieścia kilka lat nie oznacza że umysłowo byli dojrzali, czy człowiek dojrzały emocjonalnie i umysłowo siada za kierownicą 300 konnego samochodu i jedzie pijany po krętej drodze? narażając innych uczestników ruchu i pasażerów? czy to jest zachowanie dojrzałego człowieka? wg Ciebie wiek jest wyznacznikiem dojrzałości do pewnych zachowań? jeśli tak to gratuluję

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Guner
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    244
    BMW
    Audi A8 d3, 2003; BMW X5 3,0D 13'
    Skąd
    Lublin
    Cytat Zamieszczone przez piotrek85 Zobacz posta
    Myślę, że wiek nie jest tutaj wyznacznikiem. Znam wielu młodych ludzi, którzy mają trochę oleju w głowie i wiedza gdzie można jechać z tak dużą prędkością a gdzie nie.
    Wszystko zależy od dojrzałości psychicznej, a nie od wieku.
    Szkoda chłopaków:(
    Brawura jest bezposrednio zwiazana z wiekiem. Głupota tez, maleje z wiekiem i doswiadczeniem [nawet głupka doswiadczenie uczy] , wiec nie masz racji. Z tego powodu dobrymi żolnierzami sa kawalerowie bezdzietni [nic do stracenia] do 40tki, a w czasach pokoju juz jest troche inaczej i np. 30 letni polityk , ktory nic nie wie o zyciu w normalnym kraju daleko nie zajdzie, podobnie jak polityk , ktory jest starym kawalerem, wszystko w zyciu zalatwili mu rodzice, nie ma prawa jazdy i na zespol ju-tu mowi u-dwa [stad widac , ze troche nam brakuje do normalnosci:)]. Ale wracajac do tematu wiek jest jak najbardziej wyznacznikiem, a dwudziestoletni mezczyzna jest mniej wiecej tak dojrzaly psychicznie w dzisiejszych czasach jak 16letnia kobieta.

  8. #18
    Doświadczony Użytkownik Awatar brunoz
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    1,682
    BMW
    E38 740iA
    Skąd
    Katowice
    Blog
    11
    Ciekawe, którego polityka Guner miał na myśli...
    Nein! Mein Schnitzel!

  9. #19
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    36
    BMW
    e32 735iA
    Skąd
    Pionki/Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez blubas Zobacz posta
    czy człowiek dojrzały emocjonalnie i umysłowo siada za kierownicą 300 konnego samochodu i jedzie pijany po krętej drodze?
    Jedno pytanie i trzy babole. 1. Auto nie miało 300 koni 2. droga nie jest kręta 3. nigdzie nie ma informacji, że kierowca był pijany.

  10. #20
    Vip Vip Awatar blubas
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    292
    BMW
    728i M52 96r LandRenzoOmegas
    Skąd
    Chełmek
    poczytaj sobie komentarze pod artykułem, oczytany człowieku 1. a ile miało? 14 koni mniej urządza Cię? 2. Prosta jak drut?? to tym bardziej cos jest nie tak. 3. a masz gdzies informacje ze był trzeźwy?
    Ps. do nabijania postów jest dział "Witam"
    Ostatnio edytowane przez blubas ; 15-09-2011 o 23:01

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •