Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: [ elektryka] kable pod maska

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa

    [ elektryka] kable pod maska

    witam

    dzisiaj ściągnęliśmy mate wyciszająca z maski i zobaczyliśmy kabelki wystające z dolnej części spryskiwacza prawego ( nie leci płyn z tego spryskiwacza przewody-rurki wyglądają na cale.
    od czego są te kable ????? nie są nigdzie podłączone, a i zauważaliśmy także kabelki idące od dolnej części maski, które nie są nigdzie podłączone, dochodzą do okolicy spryskiwacza ale nie są podłączone

  2. #2
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Witam na forum - nie mialem jeszcze okazji Cie powitac :]

    Te kabelki sa z pewnoscia do podgrzewania spryskiwacza aby nie zamarzal w zimie - wyglada na to ze ktos te zasilanie rozlaczyl ......
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    237
    witam .tak jak i ja
    lub istieje możliwośc drugiej maski. bardzo mi sie podoba srodek

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Skąd
    Warszawa

    Re: kable pod maska

    Cytat Zamieszczone przez fankabmw
    witam

    dzisiaj ściągnęliśmy mate wyciszająca z maski i zobaczyliśmy kabelki wystające z dolnej części spryskiwacza prawego ( nie leci płyn z tego spryskiwacza przewody-rurki wyglądają na cale.
    od czego są te kable ????? nie są nigdzie podłączone, a i zauważaliśmy także kabelki idące od dolnej części maski, które nie są nigdzie podłączone, dochodzą do okolicy spryskiwacza ale nie są podłączone
    Spróbujcie przedmuchać tą dyszę sprężonym powietrzem i zobaczcie czy w zbiorniczku nie pływają czasem jakieś syfy, bo u mnie było tego sporo.Kupiłem nowe dysze w ASO i ciągle nawalały, dopiero po jakimś czasie zajrzałem do zbiorniczka i zobaczyłem co tam pływa ;(
    Oczyściłem, przedmuchałem i jest super ;)
    Tak dla info, nowe dysze podgrzewane ok 100pln szt. ;)
    A te kabelki nie mają wpływu na działanie dyszy, są od ogrzewania ;)

    pzdr

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    37
    przy okazji podepne sie pod temat
    mam taki maly problem od 2 miesiecy ze spryskiwaczam ze silniczek dziala slychac go ale jest slabe cisnienie legwo ze spryskiwaczy leci plyn a czasami wcale i jak wlacze na spryskiwanie nie chodza mi wycieraczki tzn nie wlaczaja sie automatycznie przy wlaczeniu spryskiwaczy
    co jest najlepsze to gdy silniczek spryskiwaczy podlacze na krotko tzn bezposrednio z akumulatora to dziala idealnie i jest cisnienie dobre
    dodam ze polaczenie przewodow gumowych do spryskiwaczy jest szczelne
    co to moze byc za przyczyna

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    proszę o rozpisanie jak maja iść kable do podgrzewania spryskiwaczy.

    Ze spryskiwaczy wystają po dwa kabelki i pod maska są także kabelki z tym że cztery czyli wystarczy to wszystko połączyć na dole maski widać że kable są odcięte jak by ktoś wymieniał maskę, chce to wszystko połączyć kabelki które są odcięte (te dochodzące do maski są w osłonie takiej siateczkowatej) idą za chłodnice a gdzie są podłączone nie mam pojęcia ;(

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •