Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25

Wątek: pierwszy raz e32 utrzymanie

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    23
    BMW
    nie mam, chce kupić e32
    Skąd
    Namysłów/Wrocław/Opole

    pierwszy raz e32 utrzymanie

    Witajcie,
    Na samym początku chciałbym się przywitać bo jestem tutaj nowy i mam nadzieję że zagoszcze tutaj dłużej :)

    Słuchajcie. Chce kupić BMW e32 735 ale niestety nie w gazie sekwencyjnym tylko zwykłym. Jest to silnik V8 i moje pytanie, ile mnie ta przyjemność będzie kosztować litrów gazu na 100KM. Głownie interesuję mnie średnie spalanie w mieście, poza terenem zabudowanym i jak oszczędzie tym jeżdzić żeby jak najmniej spaliło.
    Dodam może że to jest w automacie. Fajnie jakby ktoś mi jeszcze powiedział ile może palic z włączoną klimatyzacją.

    Pozdrawiam i z góry dziękuję za szybką odpowiedz.

    Przemek

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar matraks
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    522
    BMW
    2011 BMW 328i xDrive e92, 2007 Mitsubishi Endeavor
    Skąd
    Chicago/Bydgoszcz
    Witaj!

    Cytat Zamieszczone przez przmek_sbs2k Zobacz posta
    jak oszczędzie tym jeżdzić żeby jak najmniej spaliło.
    Kup sobie Seicento jak masz zamiar takie cyrki odstawiac. Nikt Ci nie powiedzial, ze te samochody pala jak smok? Ile wlejesz - tyle spali.

    Cytat Zamieszczone przez przmek_sbs2k Zobacz posta
    Fajnie jakby ktoś mi jeszcze powiedział ile może palic z włączoną klimatyzacją.
    To musi byc jakas prowokacja... Kto wogole zadaje takie pytania? Nie pomylily Ci sie moze fora?

  3. #3
    Vip Vip Awatar PawelM.
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    844
    BMW
    ex E32 750iL 1988r.
    Skąd
    Marki
    Blog
    15
    Witaj kolego.

    E32 to wymagające auta i cieżko na nich oszczędzać bo prędzej czy pózniej odplaca się mocno. Zastanów się czy oby napewno musisz mieć 7er. Już za dużo jeździ tych aut w opłakanym stanie.
    ...And on the 7th day God created the... 7er...

  4. #4
    Vip Vip Awatar avecezarave
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    1,614
    BMW
    E32 740iL `93
    Skąd
    Mińsk Mazowiecki
    Blog
    27
    Może jestem jakiś dziwny ale jak żyję to nie widziałem jeszcze BMW E32 735 z silnikiem V8. A już na pewno na zwykłej instalacji gazowej to by nie jeździło. Czy aby nie jest to zwykłe M30B35 czyli R6 (czytaj rzędowa szóstka)???

  5. #5
    Vip Vip Awatar PawelM.
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    844
    BMW
    ex E32 750iL 1988r.
    Skąd
    Marki
    Blog
    15
    Własnie bo zapomniałem o tym dopisać :)
    ...And on the 7th day God created the... 7er...

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    159
    BMW
    e32 735i
    Skąd
    Łódź
    no zdecydowanie najmniej pali jak stoi albo zjeżdzasz z górki bo tak to mniej jak 15l to cięzko jeszcze musisz wiedzieć,że w automacie trzeba wymienić olej z filtrem w silniku kable swiece .... a no i na zwykłym gazie to musisz jeszcze wliczyć koszta nowe przypływki która tak czy siak sie wywali ... więc albo dajesz swoje 7er to czego na potrzebuje w najlepszej formie i masz wtedy przewidywalne wydatki na stałym poziomie albo tniesz koszta i w niedługim czasie musisz wywalić 3x tyle na furę co byś normalnie wyłozył gdybys o nie dbał i oferował mu stosowny do marki serwis i wyposazenie
    :D

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    Automatem ciężko w mieście oszczędnie jeździć,licz się ze spalaniem na poziomie 16 litrów.Na początek poleciłbym ci e34 z silnkiem m50,spalanie po mieście ok 10..11 litrów.
    "Myślenie to najcięższa praca z możliwych i pewnie dlatego tak niewielu ją podejmuje." - Henry Ford

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik Awatar JointoVicz
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    1,019
    BMW
    e32 EX 730 88' m30b30 r6 & e38 730i 95' m60b30 v8
    Skąd
    Torun
    hehe:) nie stac CIe kolego na e32 :) i na silnik V8 skoro interesuje CIe spalanie z klima... :) PS.ja zmienilem kola z 17 na 19 i pali mi 4 l wiecej AHA:) 23.7 :D

  9. #9
    Vip Vip
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,677
    BMW
    e32 735ia + dupowóz :D
    Skąd
    mazury
    Blog
    21
    wez pod uwagę że spalanie to czubek góry jeśli chcesz to auto utrzymać na właściwym poziomie :)

  10. #10
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    23
    BMW
    nie mam, chce kupić e32
    Skąd
    Namysłów/Wrocław/Opole
    Słuchajce,

    Mi chodzi o to czy te auto będzoe ma gazie powiedzmy palić te 15L w mieście czy tak jak niektórzy się wypowiadają 25-30L

    Sorki Panowie to jest tak jak mówicie R6. Myślałem że jak 730 ma już V to 735 również będzie mial.
    Ostatnio edytowane przez przmek_sbs2k ; 13-09-2011 o 08:47

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •