Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Wątek: vanos umiera??

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik Awatar mati-e28
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    387
    BMW
    740i 99r. 320d 00r.
    Skąd
    Malbork.pl `s-Hertogenbosch.nl
    Trzeba by zdjąc dekle zaworowe i zerknąc na okładziny szyn prowadzących i pobserwowac cisnienie oleju..w tedy cos mozna powiedziec...

    Ja w Holandii dałem 760E za dwa vanosy... plus łancuch szyny pare uszczelek smiało 1100 euro mnie wyniosło ..roboty nie licze i blokad bo zrobiłem sobie sam...
    Ostatnio edytowane przez mati-e28 ; 03-10-2011 o 21:35

  2. #22
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez dobrus Zobacz posta
    nie ma to jak odważne diagnozy przez internet ;)

    co do klepania silnika jak diesel, zwlaszcza po ostrzejszej jezdzie to na 99% szklanki. albo masz slabe cisnienie oleju, albo olej do pupy. jesli chodzi o szarpanie to jest ono tylko na gazie czy na benie tez? jesli tu i tu to zaczalbym od sprawdzenia zaplonu - swiece, cewki, fajki. czesty przypadek.
    Tak sie akurat milo sklada ze "szarpie" sie z tym na codzien... szklanki to moga byc ewentualnie w twoim silniku bo w tym o ktorym jest rozmowa czyli M62TU niestety tak "dieslowsko" klepia tylko vanosy.
    M62TU ma 40nm wiecej od M60 a 20nm od M62 i moment obrotowy duzo nizej polozony jak w zwyklym M62 stad i uszkodzenia konwerterow w skrzyniach ktorych "zycie" jest duzo krotsze jak w starszym silniku.
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Guner
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    244
    BMW
    Audi A8 d3, 2003; BMW X5 3,0D 13'
    Skąd
    Lublin
    z 10.000 pln peknie zeby z grubsza ogarnąć...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •