Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: zawieszenie porada

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tom_0808
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    624
    BMW
    7 E32 3.5iL, 1991, automat.
    Skąd
    Sochaczew

    zawieszenie porada

    1. Witam mam pytanie czy probowal ktos te komplety wachaczy :

    http://moto.allegro.pl/nowy-komplet-...805942676.html

    http://moto.allegro.pl/kpl-wahaczy-b...786419254.html

    Jezeli by byly dobrej jakosci to chcetnie bym kupil komplecik i pozostawil go na czarna godzine.

    2. Ostatnio przegladalem oferte ic i nie moglem znalezc tulejek wachacza tylnego, samego wacgacza rowniez czy tylna zawiecha jest dozywotnia ? Pytam z czystej ciekawosci.

    3. Nadal borykam sie z lekko opadnietym tylkiem po wymianie nowych amorow i sprezyn i tu moje pytanie bo zastanawiam sie nad daniem sprezyn do kowala zeby je rozciagnal tylko nigdy takiego czegos nierobilem i chce sie poradzic czy mozna przeprowadzic taka operacje czy nie. Ewentualnie jakie sa skutki/minusy tej ze operacji.
    Ostatnio edytowane przez tom_0808 ; 11-09-2011 o 22:51

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    963
    BMW
    e32 m30b35
    Skąd
    zachpom kalisz pom
    Blog
    1
    ja mam te z drugiegu linku jest ok jeden dolny wachacz padl po 8 tys ale przez to ze mial uszkodzona gume pewnie przy montarzu gdzies przyszczypalem

  3. #3
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Tą drugą pozycję kumpel kupił na wiosne tego roku do E34. Katastrofa po całości. Już wyprane i założył nowe

  4. #4
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Nie ma co ukrywać za tą cenę rewelacji nie można się spodziewać.

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Powiem wam tak w poprzedniej e32 kupiłem wachacze z tego http://allegro.pl/wahacz-dolny-prawy...774596592.html Były naprawde dobre Zrobione ponad 10tys km luzów nie było zalezy jak sie trafi są szajsy co zaraz sie zaczną tłuc i porobią sie luzy że swożnie omal nie powypadają co tu dużo mówić na naszych drogach to czy To lemforder czy inne markowe wahacze to ciężkie wyzwanie oczywiście pewne jest że droższe są lepsze i wytrzymalsze ale 3-4 razy droższe a jeśli chodzi o tamte trafiłem na dobre w dobrej cenie i za te pieniądze moge polecić

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    159
    BMW
    e32 735i
    Skąd
    Łódź
    ja kupiłem febi ciekawe jak długo mi po latają?

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Pewnie więcej wiadomo jakość jest lepsza ale żeby to sprawdzić trzebabyło by równolegle używać dwuch samochodów naraz więc można snuć teorie ale bez laboratoryjnych testów można stwierdzić że "nieco więcej"
    Ale wszystko zależy jak wiele % dziór zajmuje drogę którą najczęściej się poruszasz z jaką predkością jeździsz po nierównościach i czy starasz się takie nierówności omijać.
    Równo znacznie powiedzieć się nie da jak długo.

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    159
    BMW
    e32 735i
    Skąd
    Łódź
    no powiem szczerze jak mi mają wytrzymać 10tys to padaka bo ok 8-9tys mi wytrzymywały końcówki w caro którym pałowałem na potęgę:D:D i co tydzień robiliśmy sobie rallycross po żwirowni:D

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    nie napisałem że po 10 do wymiany tylko że jeszcze ładnie się trzymały nie wiem ile by wychodziły bo ją sprzedałem.

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tom_0808
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    624
    BMW
    7 E32 3.5iL, 1991, automat.
    Skąd
    Sochaczew
    dziaiaj bylem na dignostyce aby sprawdzic stan zawiechy, kontrola wypadla wrecz znakomicie ale jedna rzecz mnie zastanowila otoz sprawdzane byly amortyzatory i przednie wykazaly 58% a tylne 59% z czego tylne byly wymieniane dwa tygodnie temu na nowe Sachsy wraz ze sprezynami i oslonami, mocowaniami. Jezdzic duzo niejezdze tyle co do pracy 3km. Czy to ze siedzi mi tyl ma znaczenie czy cos ze sprzetem oni maja bo niewydaje mi sie aby w ciagu parudziesieciu kilometrow jazdy amory az tak sie zuzyly.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •