Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 76

Wątek: Kupno E38 Co i jak?

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    A jeszcze tak jakie jest dokładne spalanie M60B44? czy to już M62?
    Bo jeśli chodzi o M30B35 to spalanie gazu na sekwencji wynosiło 17l po mieście przy jeździe normalnej + chwilowe Straszenie ludzi wysokimi obrotaki jazdą bokiem i dynamiczne przyspieszanie. 13-14 trasa prędkość 90-140 miejscami do 170 , 230 (Chwilowe) Pb nie mam porównania w niej bo miałem gaz i na nim jeździłem
    Pb w obecnym longu wynosi min. 15 po mieście i min. 12 w trasie ale trzeba naprawde łagodnie muskać gazem... a wtej nie wiem ile by spolił gazu bo nie mam gazu.

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar technics
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    1,547
    BMW
    octavia 1.9tdi ex e65 745 2002 rok ex e38 735
    Skąd
    Szwecja
    Ale glupoty ... Ja mam m62 i jest bez vanosow i wcale nie ma chlodzonego plynem altelnatora. A o pobieraniu oleju wogole nie wspomne bo od wymiany do wymiany nie dolewam kropelki . Fakt ze mam 3.5 ale mysle ze juz te 235 koni spokojnie daje rade .

  3. #3
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Tak sobie czytam, czytam i już nie do końca czaję o co Ci chodzi. Prosisz o rady, a z drugiej strony mądrzysz się w tematach o których jeszcze nie masz pojęcia (żadnego doświadczenia). Strach coś mówić. Może jestem już nieco uczulony - przepraszam.
    Gra muzyka

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Cytat Zamieszczone przez WojtekD Zobacz posta
    Tak sobie czytam, czytam i już nie do końca czaję o co Ci chodzi. Prosisz o rady, a z drugiej strony mądrzysz się w tematach o których jeszcze nie masz pojęcia (żadnego doświadczenia). Strach coś mówić. Może jestem już nieco uczulony - przepraszam.
    Podaj przykład? Moje wypowiedzi biore z tego co mogłem zaobserwować lub wypowiedzi właśnie tu przedstawionych.
    Mam pojęcie o TDSie i to spore mam też pojęcie o 2.8 Pozostałe silniki w e38 nie miałem z nimi nawet styczności raz jechałem M60B30 w e32 i mieliło to jak szalone ale z rury kopeć też był ponoć ta odma puszczała...
    Co do brania oleju nie wiem ale nawet i tu na forum Użytkownicy M60 jak i M70 nieduży pobór oleju uznają jako coś normalnego Więc nie wiem jak sprawa się ma bo dla mnie silnik co bierze olej to rupieć i napewno to nie jest normalne choć w maluchu od nowości był to standard ale to jest 4 litrowe BMW!
    Przyjmuje przeprosiny Wojtku :)
    Ostatnio edytowane przez ManiacDrifting ; 11-09-2011 o 20:52

  5. #5
    ;D ;D ;D Kaczy jesteś moim mistrzem. Ale żeby za E38 patrzeć? No co Ty przecież to do Ciebie niepodobne.

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Wiem robie to wbrew sobie ale i tak sie w środku siedzi który jednak mi się widzi a zerkania na tył zawsze mogę unikać a wkońcu napewno się przyzwyczaje i może nawet dostrzegę w nim coś pięknego :D

  7. #7
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Ja chwilami po prostu nie rozumiem co Ty piszesz. Podam przykład pierwszy z brzegu : "Bo jeśli chodzi o M30B35 to spalanie gazu na sekwencji wynosiło 17l po mieście przy jeździe normalnej + chwilowe Straszenie ludzi wysokimi obrotaki jazdą bokiem i dynamiczne przyspieszanie."
    Gra muzyka

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar harry22
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    537
    BMW
    Lexus LS460 , EX E65 730d ,EX E38 728iA
    Skąd
    Bytom
    No i po takiej wypowiedzi zastanawiam się czy powinieneś mieć w ogóle auto...

  9. #9
    Cytat Zamieszczone przez harry22 Zobacz posta
    No i po takiej wypowiedzi zastanawiam się czy powinieneś mieć w ogóle auto...
    Marek, niektórzy z Nas już dawno znają odpowiedz na te pytanie i brzmi ona:
    Tak i to jak najszybsze ;D.

  10. #10
    Vip Vip Awatar hugoslawek
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    768
    BMW
    e38, 728i, manual, shadow line, 97' XI
    Skąd
    łuków, radzyń podl., warszawa
    co do m62 panowie:
    m62b44 przed liftem nie miało vanosów ani alternatora chłodzonego cieczą. te dodatki które czasem "umilaja zycie" pojawiły sie po lifcie! (pąździernik 98)
    i jeszcze na przyklad elektroniczna przepustnica.
    za to 4.4 z vanosem ma oznaczenie m62b44TU

    DZIEKUJE



Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •