Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Komedia z tylnymi lampami.

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar GRABA730i
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    393
    BMW
    E36 316i/E 38 m60b40 740iA V8/E46 318i
    Skąd
    NNI

    Komedia z tylnymi lampami.

    Witam wszystkich. Wlasnie zalozylem tylne lampy red white clear z bialym kierunkiem firmy SONAR, wiadomo robota prosta przelozylem zarowki podpielem kostke a tu taki cyrk , w prawej lampie pozycje nie swica wogole i zamiast nich swieci sie swiatlo cofania no i swiatlo stop nie swieci ... co to moze byc kostki nie da rady podlonczyc zlee przeciez... pomozcie

  2. #2
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,252
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    To jest kara za psucie auta ;D

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    527
    BMW
    wiele
    Skąd
    Śląsk
    dokladnie ... zamontuj ten szajs spowrotem na allegro. :)

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar GRABA730i
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    393
    BMW
    E36 316i/E 38 m60b40 740iA V8/E46 318i
    Skąd
    NNI
    hehe :D wiem ze wiekszosc na forum preferuje pomarancze ale nie ja :p a wiec moze ktos by byl tak mily i mi pomogl , dal jakas wkazowke bo nie mam pojecia co to moze byc :D

  5. #5
    Vip Vip Awatar seban123
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    2,291
    BMW
    E65 745d i E32 M30
    Skąd
    Puławy, Lubelskie
    Blog
    1
    Reklamuj do sprzedawcy. Coś musieli źle poskładać. Najlepiej usuń tą tandetną kość i połącz przewody na krótko bez kości.

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar dOOm_PL
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    455
    BMW
    740iA individual;) / e36 Coupe
    Skąd
    Przemyśl
    tylko i wyłącznie reklamacja... ja miałem u siebie na poczatku jakiś szajs i raz żarówki sie świeciły raz nie... Juz nie mowiąc o tym jak ładnie parowały...:/ rade zainwestować w ori kryształki z białymi kierunkami...:D:D Wg mnie ładniejszych lamp do e38 nie ma:D
    Jade wolno ale ciagle przed toba:)

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar GRABA730i
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    393
    BMW
    E36 316i/E 38 m60b40 740iA V8/E46 318i
    Skąd
    NNI
    no tez tak mysle nie pozostaje mi nic innego niz reklamacja ...

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar darkman
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    331
    BMW
    E38
    Skąd
    dolnośląskie
    Cytat Zamieszczone przez GRABA730i Zobacz posta
    Witam wszystkich. Wlasnie zalozylem tylne lampy red white clear z bialym kierunkiem firmy SONAR, wiadomo robota prosta przelozylem zarowki podpielem kostke a tu taki cyrk , w prawej lampie pozycje nie swica wogole i zamiast nich swieci sie swiatlo cofania no i swiatlo stop nie swieci ... co to moze byc kostki nie da rady podlonczyc zlee przeciez... pomozcie
    Zdemontuj, oddaj... załóż oryginały albo w ostateczności DEPO ;) Aczkolwiek... jakość wykonania zamienników jest zatrważająco niska.

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Makaron
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    141
    BMW
    BMW E-38 740 IA 4.4
    Skąd
    Kraków
    Ja ostatnio kupiłem tylne lampy te z tej aukcji http://allegro.pl/extra-najladniejsz...811474617.html i powiem szczerze że klosz niczym nie odbiega od oryginałów, wykonanie naprawdę godne polecenia,(to nie są żadne diody) jestem zadowolony z zakupu, polecam

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik Awatar JointoVicz
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    1,019
    BMW
    e32 EX 730 88' m30b30 r6 & e38 730i 95' m60b30 v8
    Skąd
    Torun
    Cytat Zamieszczone przez Makaron Zobacz posta
    Ja ostatnio kupiłem tylne lampy te z tej aukcji http://allegro.pl/extra-najladniejsz...811474617.html i powiem szczerze że klosz niczym nie odbiega od oryginałów, wykonanie naprawdę godne polecenia,(to nie są żadne diody) jestem zadowolony z zakupu, polecam
    tez mam takie:) i nie narzekam:) auto kupilem juz a takimi lampami i jest ok:) zadnej dyskoteki:) zadnego parowania:) kilka muszek tylko poleglo w lampowym wiezieniu..:D(swoja droga jak te zdzirki muchy sie tam dostaja.. czeka az klape otworze... potem az bed wymienialkarte w telefonie i szybko ukratkiem do lampy jakos?..:D) PS. swoje bede na ledy wymienial to moge uzywki odsprzedaw w stanie idealnym:P

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •