Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Dziwne E32 o co chodzi?

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne

    Dziwne E32 o co chodzi?

    Cześć przeglądałem siódemki spotkałem coś nietypowego skrzynia bez trybów jazdy mnie nie dziwi bo 730 z początku produkcji taką miały ale chodzi o tunel do ręcznego posiada tylko dwa włączniki szyb i schowek na kasety W E34 które widziałem tunel na dwie szyby był inny czyli co z tyłu są korbki? Takich E32 nie było czy tylko sterowanie jest na dwie szyby z poziomu kierowcy a pasażerów już nie?

    http://moto.allegro.pl/bmw-730-benzy...813684757.html

  2. #2
    yazg.o.t. Vip Awatar yaz
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    2,652
    BMW
    e2431gt
    Skąd
    inąd
    Blog
    14
    wszystko jest w porządku, schowek na kasety zasłonił przyciski od sterowania szybami tylnymi, przypatrz się dokładnie

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Według mnie ta teoria nie jest zgodna z prawami fizyki kwantowej tam są po prostu dwa włączniki.
    Edit:
    Dobra przeanalizowałem zdjęcie ze znajomym fizykiem Stephen'em Hawking'iem i doszliśmy do wniosku że schowek na kasety jest wystający czego nie widać od razu i tworzy się złudzenie optyczne dwóch włączników uchwyt na kasety na pierwszy rzut oka wydaje się być schowany w swoim miejscu jednak wystaje poza nie.
    Ostatnio edytowane przez ManiacDrifting ; 10-09-2011 o 13:48

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    760
    BMW
    750Li E66
    Skąd
    G-dz
    Cytat Zamieszczone przez KaczyDJ Zobacz posta
    Według mnie ta teoria nie jest zgodna z prawami fizyki kwantowej tam są po prostu dwa włączniki.
    Edit:
    Dobra przeanalizowałem zdjęcie ze znajomym fizykiem Stephen'em Hawking'iem i doszliśmy do wniosku że schowek na kasety jest wystający czego nie widać od razu i tworzy się złudzenie optyczne dwóch włączników uchwyt na kasety na pierwszy rzut oka wydaje się być schowany w swoim miejscu jednak wystaje poza nie.
    Co ty ćpasz chłopie...

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Nie wiem co było powodem tego, że mnie obraziłeś. Nie powinieneś tego robić.

  6. #6
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Hmm no ja też nie wiem o co chodzi.Przecież wiadomo że schowek na kasety jest wyższy i będzie zasłaniał przełączniki z tej pozycji której jest zrobione zdjęcie.

  7. #7
    Vip Vip Awatar epul
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    1,032
    BMW
    e32 740i 93'
    Skąd
    Gliwice
    Blog
    14
    no gruuuuuuuuuuuuuuuba rozkmina, kminie i kminie , na bank muszą być z tyłu korbki ja też tak miałem

    Jak German to Anna.

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Wątpie że jest wogule gdzieś takie E32 po swapie tyłu na korbki :P

  9. #9
    Vip Vip Awatar seban123
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    2,291
    BMW
    E65 745d i E32 M30
    Skąd
    Puławy, Lubelskie
    Blog
    1
    Sądzę że korby z tyłu. Nawet zegarek ma analogowy. A ja do tej pory myślałem że mam najuboższą wersję. Ciekawe czy ma szyber. Pewnie na korbę.

  10. #10
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    724
    BMW
    E32 730 I m30b30
    Skąd
    Lublin
    Blog
    1
    A moje zdanie jest takie. 4x elektryczne szyky bo nie spotkałem się z wersją "Wściekłe klamki" w e32. I widać na dzjęciu ze za 1 przyciskami zaczynaką się 2 :) Jak ktoś ma Operę można poskojnie zrobić ZOOM i widać jak na dłoni :) ALE drugia sprawa czy to auto ma wlew gazu po prawej stronie kierownicy :=O ?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •