Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Dziwne stuki podczas przyspieszania.

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar GRABA730i
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    393
    BMW
    E36 316i/E 38 m60b40 740iA V8/E46 318i
    Skąd
    NNI

    Dziwne stuki podczas przyspieszania.

    Tak jak w temacie, ostatnio zauwazylem dziwne stuki podczas przyspieszania dochodzace tak jak by z tylu auta i zastanawia mnie co to moze byc hmm... moze mial ktos podobny problem jesli tak prosze o jakas wskazowke...

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    46
    BMW
    e38 750i
    Skąd
    Pruszków
    zobacz podpory tylnego mostu. Jakie to stuki? występują zawsze przy przyśpieszaniu? niezależnie czy mocnym czy delikatnym? zmieniają swoją częstotliwość?

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar GRABA730i
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    393
    BMW
    E36 316i/E 38 m60b40 740iA V8/E46 318i
    Skąd
    NNI
    wystepuja praktycznie zawsze przy przyspieszaniu glownie gwaltownym, jak by tu je opisac sa dosyc szybkie i jednostajne takie tytytytytytyty doslownie :D boje sie ze to moze most jest kaput :( a za tydzien musze jechac do polski z niemiec 1000 kilo mam ... Wogole wczoraj wlonczylem 2gi bieg i gwaltownie przyspieszylem (skrzynia automat) a tu nagle cos glosno huknelo az w srodku bylo slychac (ghdzies wlasnie w okolicach mostu) to myslalem ze most mi sie urwal ale pozniej patrze wszytsko ladnie ok i nie mam pojecia co to moglo byc.... ma ktos moze jakis pomysl za wszelkie rady bede wdzieczny ....

    Domanus a co dokladnie z tymi podporami mostu mam zobaczyc?
    Ostatnio edytowane przez GRABA730i ; 25-09-2011 o 16:46

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    46
    BMW
    e38 750i
    Skąd
    Pruszków
    mocowania tylnego mostu... sprawdź czy wszystkie śruby są całe...może jakaś sie urwała...dodatkowo są tam chyba tulejki gumowe(może któraś się posypała). Usterki owych rzeczy mogą prowadzić do takich stuków

  5. #5
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,247
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Gumowy łącznik wału, podpora wału, poduszki skrzyni i te tuleje dyfra posprawdzaj.



    ~wysłane poprzez Tapatalk

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •