Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Bmw 740d

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    59
    BMW
    BMW 750iA / BMW 120d
    Skąd
    Poznań

    Bmw 740d

    Witam wszystkich pewno na wstepie dostane widomośc ze pisze nie w tym dziale albo było to przerabiane... :icze na wasza uprzejmość i pomoc. Ostatnio rozbiłem moja 750 tke i mam zamiar kupić nowe 7 przegladałem aukcje internetowe i trafiła mi sie taka 7er.
    http://otomoto.pl/bmw-750-individual-C19628996.html

    Moze powiecie mi coś o silniku, skrzyni podzespołach tego auta auto ma 212 tysiecy czy to nie jest dużo jak na silnik ZS ? dziekuje

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar BRABUS
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    864
    BMW
    E32 735iL & Espace4 & K1200RS ;)
    Skąd
    Mwek
    silnik to z tego co wiem blizniacza konstrukcja z e38. Jesli sie dba jest trwaly i dynamiczny. Pali sporo wiecej od 3.0d. Nie wiem jak w e65, ale w e38 skrzynia pracowala na max dopuszczalnym momencie, wiec byc moze to skracalo jej zywotnosc - mozliwe ze w e65 juz to zmienili. 212 na diesla? jesli jest oryginalny to silnik jest dobrze dotarty ;)
    http://7er.pl/signaturepics/sigpic2642_1.gif

  3. #3
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Kolorystyka wnętrza SUPER, przynajmniej na fotkach tak wygląda ! znaczek ///M na klapie ;) porażka, ciemne szybki raczej też.

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar euro_tuned
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,535
    BMW
    F02 750Li xDrive
    Skąd
    Kraków
    Wnętrze okropne. Dwu kolorowa kierownica i to ochydne drewno. Bardzo brzydko to wygląda. Co do silnika to dość awaryjne biturbo. Lepiej poszukać czegoś z benzyny lub 3.0D

    Poza tym jakieś to dziwne. Tytuł aukcji to 750, potem 740D. Coś kręci właściciel.

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    59
    BMW
    BMW 750iA / BMW 120d
    Skąd
    Poznań
    Wiesz wnetrze kwestia gustu mi sie podoba. Znaczek na klapie wiadomo wieś... Boje sie jedynie ze moze być problemami z wtryskami pompa lub turbo. a wiecie może jakie jest mniej wiecej spalanie tego motoru moze ktoś mi powie co ma taki motorek Stwierdziłem ze trzeba oszczedzać benzyna już nie wchodzi raczej w gre ... A zawiesznie sa jakieś mankamety wie ze wszystko jest na forum ale wiadomo jestem mega leniwy :P

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar euro_tuned
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,535
    BMW
    F02 750Li xDrive
    Skąd
    Kraków
    Książka podaje około 9,7/100km. Ile w tym prawdy - nie wiem. Zawieszenie zależnie od tego jak kto jeździł i po jakich drogach. U mnie w 7er ale po lifcie działa doskonale. Warto poszukać modelu z zawieszeniem samopoziomującym.

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    11
    BMW
    E65 740d, E39 540iAT
    Skąd
    Hanna City
    Witam. Moja 740d pali w trasie średnio 8,5l przy szybkiej "przepisowej" jeździe. W mieście to różnie bo mam niedaleko do pracy i wtedy pali 13. Ale jak się kręcę po mieście to w okolicach 10,5 średnio wychodzi. Moje auto przy przebiegu 230000 miało w swojej historii wymienione 7 wtrysków, oba turbo, całkowite zawieszenie przód i tył - to z większych kosztów (samo zawieszenie z EDC i nivo kosztowało u Fusa 12000 zł) - więc jak jest do roboty to trochę boli. Oczywiście amortyzatory można regenerować na Pomorzu. Pozostałe elementy nie są aż tak drogie. Ale jeździ się super, prawie jak melexem, duża elestyczność w pełnym zakresie prędkości. Pzdr

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •