Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: KAPRYSNE m60b30 z rana... problem przed zima...

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Doświadczony Użytkownik Awatar JointoVicz
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    1,019
    BMW
    e32 EX 730 88' m30b30 r6 & e38 730i 95' m60b30 v8
    Skąd
    Torun

    KAPRYSNE m60b30 z rana... problem przed zima...

    Witam Panowie:) iii Panie:P mam problemik:) w sumie to nie zwracalem na to uwagi a bardzo z racji na to ze w lato mi to nie przeszkadzalo ale jak przyjdzie zima to WIEM ze bedzie wiekszy problem:)

    PROBLEM:

    kiedy odpalam auto po raz pierwszy danego dnia (obojetnie czy rano czy po pracy o 17) samochodzik do czasu zlapania jakiejs sensownej temperaturki strasznie kaprysi:) jak jezdzilem na klimie to tego nie zauwazylem bo obroty trozke wyzsze ale zaczyna juz pizgac i wylacyzlem klime a problem przy nizszych obrotach sie powiekszyl:) auto kaprysi kaszle.. ksztusi sie i generalnie nie idzie:) ale po 5 min jazdy(albo postoju) wszystko jest IDEALNIE:)

    e38 730 manual m60b30 95r
    na kompie zero bledow(chyba ze mata pasazera ma na to wplyw...:P)

    wie ktos o co moze chodzic?:> dodam ze przed oddaniem do mechanika na uszczelnienie silnika bylo CACY auto po odpaleniu bylo zywe jak by mialo 95 stopni:) moze mechanik(ktory tez ma e38 730) cos sobie wymienil?:> moze cewki?:> co ma na to wplyw?:) pozdrawiam!!



    PS. dodam ze auto pali cos duzo...:) no mam ciezka noge fakt ale 23.6 to chyba za duzo jak na 3.0:) tzn jak jezdzilem na 17 kolach to bylo 20:) teraz jak zalozylem 19 to 23.6... :) + klima non stop:) chociaz to moze normlane spalanie... 16 letnie auto klima 19 kola 255 profil i ciezka noga(ale nie non stop!)... jakies koncepcje?:>
    Ostatnio edytowane przez JointoVicz ; 09-09-2011 o 08:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •