Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Wątek: Sondy lambda Bosch, uniwersalne za 85 zł?

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik Awatar krzysparco
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    545
    BMW
    W211 e270cdi było e34 520, e39 525tds, 740 e38
    Skąd
    SANOK
    a jakis link macie do tych sond bo jestem ciekawy :)

  2. #22
    Początkujący Użytkownik Awatar kabat
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    67
    BMW
    l
    Skąd
    l
    podpinam sie pod pytanie, bo mnie też czeka zakup sond do mojego m60. czy to są te, tylko potaniały? ;X http://moto.allegro.pl/sonda-lambda-...000954649.html

  3. #23
    Doświadczony Użytkownik Awatar arturo193
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    2,178
    BMW
    W planach E38 750i
    Skąd
    Norwegia
    Cytat Zamieszczone przez kabat Zobacz posta
    tp://moto.allegro.pl/sonda-lambda-...000954649.html
    Ten link to ciekawa sprawa...jak zmieniałem sondy w swojej 740 nie było takich na allegro wiec kupiłem dwie sztuki NGK uniwersalne po 99 zł,w które trzeba było wlutować kostki ze starych sond...sondy pracuja chyba idealnie bo spalanie spadło drastycznie a moc jest taka jaka powinna być...tak mi się wydaje.Problemem tylko jest to,że trzeba było lączyć kostki...teraz jednak kupił bym takie,które kostki już mają i są dedykowane do konkretnego modelu...oryginały są zbyt drogie.Czytałem gdzies kiedyś,że sondy rożnią się tak naprawde tylko ilością kabli i polączeniami i np wszystkie 4-kablowe sa takimi samymi sondami i można je stosować...wyjątkiem sa sondy tytanowe chyba ale ile było prawdy w tym artykule nie wiem...ja zastosowałem zamienniki NGK i pracują bezproblemowo.Pozdrawiam.
    Volvo V70 T5 2.3 turbo 250KM 2002,Mercedes CLS 500 2005,Honda CRv 2.0 2007,BMW X5 4.4 2001...

  4. #24
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Cytat Zamieszczone przez arturo193 Zobacz posta
    Ten link to ciekawa sprawa...jak zmieniałem sondy w swojej 740 nie było takich na allegro wiec kupiłem dwie sztuki NGK uniwersalne po 99 zł,w które trzeba było wlutować kostki ze starych sond...sondy pracuja chyba idealnie bo spalanie spadło drastycznie a moc jest taka jaka powinna być...tak mi się wydaje.Problemem tylko jest to,że trzeba było lączyć kostki...teraz jednak kupił bym takie,które kostki już mają i są dedykowane do konkretnego modelu...oryginały są zbyt drogie.Czytałem gdzies kiedyś,że sondy rożnią się tak naprawde tylko ilością kabli i polączeniami i np wszystkie 4-kablowe sa takimi samymi sondami i można je stosować...wyjątkiem sa sondy tytanowe chyba ale ile było prawdy w tym artykule nie wiem...ja zastosowałem zamienniki NGK i pracują bezproblemowo.Pozdrawiam.
    Sonda ma pewną swoją charakterystykę pracy(np. LSH-25, LSU to sonda szerokopasmowa).

    Co do aukcji to szczerze powiedziawszy darowałbym sobie te sondy, choćby dlatego że sprzedawca nie podaje producenta. A do marek typu "MaxGear", "Autlog" itd jakoś nie mam przekonania
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  5. #25
    Vip Vip Awatar ttrol
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    4,086
    BMW
    e32 750 II 88/W124 250D V 93
    Skąd
    Zgorzała/Warszawa
    Witam, ja założyłem parę lat temu uniwersalne Boscha, wtedy coś około 180 PLN do M70, pracują bez zarzutu, oryginalne jakie miałem wytrzymały prawie 300 tyś. Jedna z nich padła.
    pozdrawiam Bartek

  6. #26
    Początkujący Użytkownik Awatar kabat
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    67
    BMW
    l
    Skąd
    l
    dzięki, więc zaczaję się na te boscha najlepiej

  7. #27
    Początkujący Użytkownik Awatar messiah
    Dołączył
    Jun 2013
    Posty
    83
    BMW
    bmw e38 735,nissan 300zx z32 twin turbo
    Skąd
    Melton Mowbray uk
    witam,troszke odswieze temat bo musze wymienic sonde z prawej strony za katalizatorem i stad moje pytanie czy to bedzie ta sonda
    http://www.ebay.co.uk/itm/LS3475-Bos...item232a14721a
    mowicie ze ma byc boscha wiec jest ale czy to ta do e38 735 2001r?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •