Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Pomoc w zakupie

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    9
    BMW
    728
    Skąd
    Dąbrowa Górnicza

    Pomoc w zakupie

    Witam i pozdrawiam posiadaczy mojego marzenia czyli 7-ki. Przyszedl czas ze troche czlowiek sie narobil na siebie i na rodzinke i chce cos dla siebie czas scigaczy juz przeszedl i nadszedl czas na auto z klasa mam mercedesa (powolniaka , muła) c klase jestem zadowolony z niego pod wzgledem technicznym jak i komfortu ale ......Wlasnie i tu mam pewne pytanie spodobalo mi sie bmw 728 z dabrowy gorniczej(link dam na koncu ) ja nie znam sie tak jak niektórzy ze blacha tu odstaje to z innego modelu co sadzicie o tej laleczce http://moto.allegro.pl/bmw-728-manua...790474371.html dziekuje za zrozumienie.

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar brunoz
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    1,682
    BMW
    E38 740iA
    Skąd
    Katowice
    Blog
    11
    Coś mało informacji o tym autku.
    Jak dla mnie felgi są absolutnie nie pasujące do tego modelu. Kolor auta i wnętrza to kwestia gustu.
    Zwróć uwagę na spasowanie dołu przednich błotników i progów. Podejrzane - mógł być cały przód robiony (np. dzwon).
    Przednia lampa od strony pasażera jest inaczej spasowana niż lewa.. Podejrzane - jak wyżej...
    Tył stoi za wysoko - zazwyczaj po latach tył osiada. Może ktoś coś drutował (jakieś nieoryginalne sprężyny od Stara).
    Silnik nie należy do najmocniejszych (ciężkie auto) i wcale nie musi być ekonomiczniejszy niż 3,5-4,4 L.
    Poza tym kierownica jest obszyta czymś - może to oznaczać spory przebieg.
    No i gdzie są zdjęcia wnętrza - przy sprzedaży należałoby się chwalić, chwalić i jeszcze raz chwalić..

    P.S. Popraw link, bo coś nie działa.


    Za 15k możesz znaleźć autko, które ma jakąś pierdółkę (w sensie finansowym) do zrobienia a reszta elementów jest w dobrym lub rokującym na bardzo dobry stan po dopieszczeniu. A że większość z nas lubi sobie pogrzebać czasem przy różnych rzeczach i dopieszczać, to nie narzekamy :-)
    Ostatnio edytowane przez brunoz ; 08-09-2011 o 09:15
    Nein! Mein Schnitzel!

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    9
    BMW
    728
    Skąd
    Dąbrowa Górnicza
    Dziękuje za odpisanie, link czemu nie działa nie wiem.Zainteresowałem się tym autkiem ponieważ jest niedaleko mojego miejsca zamieszkania i ma chęć zamiany a że nie znam sie na odnajdywaniu fajnych autek więc wolałem zapytać, teraz poważnie to przemyśle.

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    9
    BMW
    728
    Skąd
    Dąbrowa Górnicza
    http://allegro.pl/bmw-728-manual-wzo...790474371.html może teraz link będzie działał.

  5. #5
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Daleko nie masz możesz pojechać zobaczyć. Trochę drogo jak za ten rok, ten stan i to wyposażenie. Kierownice to nie wiem kto mu obszywał ale wygląda tragicznie, felgi też nie wiem co to jest chyba dostał gratis do opon - już ładniej wyglądają fabryczne 16".

    Chce zamienić na coś "skromniejszego" - można to rozumieć jako "nie mam na eksploatacje więc uciekam z tego auta" więc można się spodziewać nie małego wkładu finansowego na początek. Jak za te pieniądze to coś lepszego :) takie moje zdanie.

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    159
    BMW
    brak
    Skąd
    Opolskie
    Kolego , ta 7 wisi już na allegro ponad rok ;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •