Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Oświetlenie klimatyczne tyłu w kolorze bursztyn :)

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    www.foto-km.com Vip Awatar extino
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    652
    BMW
    BMW E32 740i V8 M62 1992 SHADOWLINE/E38 750i V12 M73 1999 / E65 745i V8 2002
    Skąd
    Poland
    Cytat Zamieszczone przez Michal750 Zobacz posta
    Hej! W końcu znalazłem chwilkę na 7er'a. Już przechodze do rzeczy. Moja bumcia ma z tyłu takie oto wypasione podświetlenie:

    Drugi guziczek służy fdo włączania mikro-podświetlenia klimatycznego. Niestety nie dośc że pasażerowie musiliby sobie to specjalnie włączać co jest bez sensu to jeszcze świeci na blado-żółty kolor co kompletnie do niczego nie pasuje.

    Mój pomysł to żeby włączało się tak samo jak podświetlenie przedniego kokpitu (od '96) i świeciło na kolor bursztynowy.

    Zakupiłem już odpowiednie diody, drogie nie wiedzieć czemu po 1,3 sztuka, dam jest x4 do każdej z lampek żeby wyszło 12V za zestaw i ew. odpowiednio przyciemnię żeby kolor był maksymalnie zbliżony do ori.

    Pytanie w tym miejscu to jak ściągać te lampeczki??

    I drugie: Jak zrobić żeby zapalały się automatycznie nie ciągnąc kabli bezpośrednio z podświetlenia z kokpitu z przodu??
    u mnie jak robilem wtyczke i kawalek instalacji to omylkowo pomylilem sie w kablach i jak nacisniesz wlaczenie podswietlenia dolnego w lampce guzikiem i nie wylaczysz go to bedzie caly czas na pradzie z oswietlenia glownego calego wnetrza, jak porobie fotki i schemat to wtrzuce, i teraz jak jest zapalone oswietlenie calego auto to to dolne na lampce tez sie zapala a jak zamkne auto z centralnego to gasnie [w ori gasnie p o15 min.]

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    267
    BMW
    e38 728 lift ,e53 X5,e65 750i, e66 750li
    Skąd
    Siemianowice Sl
    Nie polecam diód bo świecą punktowo ja mam żarówki 1,2 w pomarańczowe taki kolor jak kierunki i jest super co do podłączenia to gasną same jak samochodzik "usypia" i zapalają się po otwarciu tak mam w 99r po lifcie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •