Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Prośba o ocenę okiem fachowców.

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar krzysiek7er
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    661
    BMW
    brak... tym czasem Omega B FL 2.2
    Skąd
    Finlandia

    Prośba o ocenę okiem fachowców.

    Jak już napisałem w powitaniu poszukuję e38 ewentualnie e39. I trafiła się jedna na wymianę na mojego Łopla z dopłatą, ale... no właśnie ale. Rzućcie okiem na zdjęcia i napiszcie co sądzicie bo ja mam mieszane uczucia. Auto jest ok 400km ode mnie więc nie chce sobie robić niepotrzebnie drogi. http://www.nettiauto.com/bmw/728/4250360

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    466
    BMW
    e32 730
    Skąd
    Koszalin
    środek przekładany i co z maską że taka krzywa

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar krzysiek7er
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    661
    BMW
    brak... tym czasem Omega B FL 2.2
    Skąd
    Finlandia
    No właśnie nie wiem co z maską. Poza tym na jednym zdjęciu widać ( raczej to nie refleks świetlny ), że trochę klapę nad tablicą rejestracyjną papusia. Do tego drzwi kierowcy - dolny rant ( uszczelka? ). A co do wnętrza to chodzi Ci, że skóra wstawiana???

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    28
    BMW
    e38 2.8 manual
    Skąd
    warszawa
    maska jest uderzona z przodu i ja zgieło,moim zdaniem nad nerkami odpryski od uderzenia,prawy kieunek wyglada na wciagniety...do srodka.
    m&m

  5. #5
    Vip Vip
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    992
    BMW
    brak
    Skąd
    Kwiatkowice
    Cytat Zamieszczone przez krzysiek7er Zobacz posta
    A co do wnętrza to chodzi Ci, że skóra wstawiana???
    Jak się dobrze przyjrzysz, to zobaczysz, że np. tunel środkowy i dywan są w śliwkowym kolorze, całe wnętrze pierwotnie było w kolorze LAVENDELGRAU, wg nomenklatury BMW.
    Na czarne zmienili m.in. fotele, boczki oraz schowek pasażera (tam właśnie widać różnicę kolorów).
    Ogólnie auto na mnie nie zrobiło jakiegoś pozytywnego wrażenia.

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar krzysiek7er
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    661
    BMW
    brak... tym czasem Omega B FL 2.2
    Skąd
    Finlandia
    Na mnie też wywołuje mieszane uczucia. Zazwyczaj jest tak, że w Finlandii nikt specjalnie nic nie kombinuje przy samochodach ( ale to nie reguła ) i 90% naprawianych jest w serwisach. Jeśli samochód jest w bdb stanie technicznym drobne pierdoły można poprawić. Pozostaje obejrzeć auto gołym okiem.

  7. #7
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    I jak oglądałeś auto?

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar krzysiek7er
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    661
    BMW
    brak... tym czasem Omega B FL 2.2
    Skąd
    Finlandia
    Przepraszam, że odpisuje tak późno, ale zalałem laptopa i straciłem wszystkie dane i hasła ( a pamięć już nie ta sama :p ). Czarne 2.8 ze śliwkowym wnętrzem sobie darowałem ( daleko i zadawała mi za dużo pytań ). Obejrzałem za to dwie inne Bunie: 2.8 ( majonezu pod korkiem dobre ćwierć kilo, szyba się nie otwierała, ogólnie mieszane uczucia wywoływała ) a druga to 3.0 V8 ( nie pasował mi kolor - srebrny, za dużo miałem srebrnych aut już mam dość tego koloru, stuki zawiechy poza tym 3.0 - dla mnie spokojnie wystarczy 2.8 ). Także szukam dalej. Mam cichą nadzieję, że w okolicach kwiecień-maj będę mógł się pochwalić nabytkiem.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •