Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: gasnie silnik podczas jazdy E 38 3.5 V8 niezagazowana

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    4
    BMW
    E38 3.5 V8
    Skąd
    Eindhoven

    gasnie silnik podczas jazdy E 38 3.5 V8 niezagazowana

    Hej:D

    Pare dni temu moja bemka ,zgasla mi podczas jazdy , moment odciecia zaplony nastapil po wcisnieciu pedalu hamulca , i dodam jednoczesnie zapalily sie kontrolki smarowania i ladowania , problem ten powtarza sie praktycznie za kazdym razem podczas hamowania , dodam ze poziom oleju jest wporzadku , pamietam ze kiedys mialem podobny problem w fordzie focusie i okazalo sie ze cewka zaplonowa padla ,spotkal sie ktos z podobnym problemem ,chcialbym zaczerpnac informacji zanim wybiore sie do warsztatu:pZ gory dzieki

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tgracing
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    970
    BMW
    BMW E38 750iL '00 Cosmosswarz Shadowline, F11 535d xDrive '16, Ex. Mini R53 Cooper S '02 & E34 525i
    Skąd
    Szczecin, aktualnie: DE, Bodensee
    Ja bym sprawdził najpierw przewód podciśnienia od wspomagania hamulców. Może zawór zwrotny nie trzyma (nr 11 na rysunku)
    http://www.realoem.com/bmw/showparts...25&hg=34&fg=27,
    albo poszukaj jakiejkolwiek nieszczelności na tych rurkach, bo lewe powietrze może być przyczyną, że w trakcie hamowania gaśnie silnik.
    "Nada pode me separar do amor de deus" Ayrton Senna da Silva (1960-1994)

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    527
    BMW
    wiele
    Skąd
    Śląsk
    a ja bym na poczatek na kompa podjechał

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    4
    BMW
    E38 3.5 V8
    Skąd
    Eindhoven
    pod kompa podlacze go dopiero w czwartek , mam nadzieje ze wszystko sie wyjasni, a dodam ze problem ten powstal po tym jak autko bylo nie uzywane z jakies 5 dni ,zauwazylem ze po przejechaniu kilkunastu kilometrow i parokrotnym odpaleniu samochodu , tak jakby wszystko wracalo do normy , ale wystarczy ze postoji przez noc i na drugi dzien jest podobnie , samochod niestety nie jest garazowany,gdyby ktos mial jeszcze jakiekolwiek inne sugestie smialo pisac!:D

  5. #5
    (pre) Neo Katechu Men Vip Awatar hatecraft
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    1,088
    BMW
    735i - E38 FL Aut.
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    7
    Jeśli masz też trudności z uruchomieniem silnika, to może czujnik wału lub / i wałków rozrządu.
    Skrzynie automatyczne się zużywają! Przy przebiegu 200 kkm nie oczekujcie bezawaryjnej pracy...

    Kiedy ludzie przestają wierzyć w Boga, to nie jest tak, że w nic nie wierzą, ale wierzą w cokolwiek.
    G. K. Chesterton

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •