Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Wątek: E38 Gliwice

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    463
    BMW
    BMW 745 I e65 2005r
    Skąd
    Opole

    E38 Gliwice

    Jak by ktoś szukał taniego e38 które jest w miarę zdrowe to proponuje to http://allegro.pl/bmw-e38-i1803811922.html

    Auto oglądałem dziś auto z zew daje dobre wrażenie buda nie bita i nie przerdzewiała(praktycznie zero rdzy), miernik wszędzie pokazywał w normie bez szpachli, malowania itp... auto ma parę wgniotek jakaś ryska też się znajdzie czy pęknięcie na zderzaku ale ogólnie jest dobrze.

    Co do inwestycji w auto to jest parę rzeczy

    Opony z tyłu zimowe z przodu letnie raczej ostatni sezon
    PDC nie działa kontrolka tylko mruga
    Nie otwiera się do końca szyber dach
    Klima nie chłodzi
    Czy siedzenia grzeją ciężko stwierdzić było dzisiaj
    Świeci kontrolka od aku ale wszystko działa elegancko i ładowanie na teście też jest ok stało się tak po wymianie alternatora
    Świeci poducha podobno mata wywala błąd
    Trochę wibruje lewarek (podobno elastozłacze ma już dość życia)
    Brak apteczki i pełnego zestawu narzędzi
    Przycina się schowek na kasety :)
    Schowek Pasażera coś dziwnie się otwiera
    Jeden kluczyk tylko który i tak nie działa zdalnie
    Telefon nie żyje
    Delikatne przetarcie na fotelu ale naprawione i tak bym wymienił całą tapicere
    Radio gubi piksele, zegary nie.
    Coś zmęczone są tylnie pasy pasażerów

    Co do zawiasu to nic nie stuka, trzyma się drogi dobrze nie ma luzów na kierownicy.

    Silnik i skrzynia działa ok raczej nic nie cieknie (nie oglądałem go od spodu) sprzęgło łapie dobrze. Jest to ciekawe uczucie jeżdżenie takim autem w manualu (dużo lepiej się zbiera niż automat przynajmniej daje takie odczucie) natomiast mi na dłuższą metę by to nie leżało za dużo wachlowania jak dla mnie.

    Auto posiada oprócz co widać na zdjęciach elektrycznie składane lustra, zmieniarkę, rolety boczne jedna jest pęknięta ale zwijają się dobrze, ksenon oryginalny.

    Nachulane ma 300 tys i na tyle wygląda, a nie na 600 skręcone na 200 ale nie wpinałem go pod kompa.

    Właściciel bardzo w porządku gościu raczej nic nie kombinuje sprzedaje bo potrzebuje kasy i widać że jest zmęczony malkontentami którzy przyjechali sobie pojeździć a nie kupować

    Jak by miał automat to bym się chyba zdecydował kupić


    Oglądałem jeszcze to e39 http://allegro.pl/piekne-bmw-e39-sko...785695996.html

    dwoma słowami jeżdżąca szpachla
    Ostatnio edytowane przez x-factor ; 04-09-2011 o 21:02

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •