Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 57 z 57

Wątek: Odrestaurowanie BMW E32 735iA 1988.

  1. #51
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Kafarek po co wstawiasz swoją fote kiedy miałeś 6 lat?

  2. #52
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kafarek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    839
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    Tczew
    Blog
    2
    Cytat Zamieszczone przez KaczyDJ Zobacz posta
    Kafarek po co wstawiasz swoją fote kiedy miałeś 6 lat?
    Żebyś zobaczył, że każdy kiedyś był pasztetem. Popatrz teraz na awatar.. jaki piękny zemnie kafar wyrósł :D Na Ciebie też kiedyś przyjdzie czas.. Wyrośniesz, i zrobisz jakieś E32 którego wstydzić się nie będziesz musiał. A i będziesz wiedział jak co działa w nim ;) No i drzeć łacha z Ciebie na forum też nie będziemy :]


    -----> www.e32.750i.pl <-----

  3. #53
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Panowie wszelkie kolejne puste gadki nie na temat ODRESTAUROWANIA E32 z 88r beda odpowiednio "nagradzane"! :offtopic:
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  4. #54
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Guner
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    244
    BMW
    Audi A8 d3, 2003; BMW X5 3,0D 13'
    Skąd
    Lublin
    Z drugiej strony jak duża część z was miała takie lampy to nie ma sensu przesadzać z krytyką kolegi. Może to jest jakiś naturalny proces dojrzewania u niektorych z village/agro tuning do jakiejs z czasem namiastki gustu i dobrego smaku. To tak jak z tymi wielkimi kołami do starych samochodów, część ludzi wraca do prawidłowych rozmiarów felg.

  5. #55
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,259
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez Guner Zobacz posta
    Z drugiej strony jak duża część z was miała takie lampy to nie ma sensu przesadzać z krytyką kolegi.
    Nie była to duża grupa osób. Myślę, że można ich policzyć na palcach jednej ręki. Staramy się uświadomić koledze, że szkoda wyrzucać pieniędzy w błoto. Jak szybko policzysz lampy przednie + kierunki + tył = około 1tysiąc PLN. I nie tylko moim zdaniem te pieniądze można ulokować lepiej w aucie.

  6. #56
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Guner
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    244
    BMW
    Audi A8 d3, 2003; BMW X5 3,0D 13'
    Skąd
    Lublin
    Cytat Zamieszczone przez tuczi77 Zobacz posta
    Nie była to duża grupa osób. Myślę, że można ich policzyć na palcach jednej ręki. Staramy się uświadomić koledze, że szkoda wyrzucać pieniędzy w błoto. Jak szybko policzysz lampy przednie + kierunki + tył = około 1tysiąc PLN. I nie tylko moim zdaniem te pieniądze można ulokować lepiej w aucie.
    Racja, trzeba tez dodac , ze tamte lampy z allegro z tego co zauwazylem nie swieca tez dobrze , tak jak porzadne lampy, w ogole dziwie sie , ze tak malo osob wykorzystuje prosta operacje wymiany kloszy na oryginalne, samych kloszy. Przeciez w E32 wydaje mi sie , ze jest taka mozliwosc, w E39 i E38 przed liftem na pewno. Jest to najprostszy sposob na powrot do dobrego wygladu , nie trzeba polerowac zoltych starych kloszy, prosta szybka wymiana, a z tego co pamietam za 2 klosze zaplacilem cos kolo 300 pln kilka lat temu do E39, ja rozumiem , ze mozna za te pieniadze jakies chinskie swiecidelka kupic ale jest to bezsens. Najprostszym i najlepszym wyjsciem jest wymiana zuzytego elementu na nowy, oryginalny jesli czesc jest rozbieralna. Pozniej juz nie ma tej mozliwosci jak lampy sa calosciowe i nie ma samych kloszy dostepnych, bo jak zwykle nastepuja zmiany na niekorzysc klienta, uzytkownika i niewielka stluczka na parkingu moze skonczyc sie wymiana lampy nawet za kilka tysiecy zlotych, a wszystko to tlumaczone nową technologią itd.

  7. #57
    Vip Vip Awatar jarek88
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,905
    BMW
    E32 730i R6 90' , E32 740iA 93'
    Skąd
    Tomaszów Mazowiecki
    Blog
    20
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda Zobacz posta
    Tak jak napisał Tuczi,pierwszy nie będziesz po wielu użytkowników już miało takie lampy.Np Jarek88 też gdy się zarejestrował trochę zbłądził i miał założone takie "chiny". Zapytaj teraz go co o tym mysli i czy fajnie to wygląda. :707:
    Rwd sprzedam ci moje piekne lampy za polowe ceny ,miałem je na aucie może z 4 miesiace po czym zrozumiałem co to znaczy seria 7. zerknij w mojego bloga i znajdz w mojej 7 jakies gówno (nie orginale są tylko przednie kierunki , radio cd) twoje auto zrobisz jak uważasz .
    teraz do obu panów nie podważam waszego autorytetu zwłaszcza twojego kaczy :D rozebrałem już kilka e32 można powiedzieć że znam na pamięć gdzie co jest jak wygląda i na ile śrub jest mocowane ALE NIGDY NIE PRZYZNAM ŻE WIEM JUŻ O E32 WSZYSTKO człowiek uczy sie całe życie
    Kafarek twoje wypowiedzi poezja uśmiech nie schodził mi z twarzy

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •