Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 57

Wątek: Odrestaurowanie BMW E32 735iA 1988.

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    159
    BMW
    e32 735i
    Skąd
    Łódź
    ludzie,ludzie nie kłućcie się niech każdy robi co chce wszystko ma swój walor:)

  2. #22
    Początkujący Użytkownik Awatar RWD
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    41
    BMW
    E32 735i
    Skąd
    Los Santos
    Jak dzuda jesteś taki mocny to chętnie przyjadę do TSA czy tam skąd jesteś i chętnie zobaczę ten twój ideałi powyjaśniamy sobie parę rzeczy . Bo po prostu mnie twoje wypowiedzi wkur.... . Jakoś inni się nie czepiają.

  3. #23
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Zacytuj moją wypowiedź gdzie napisałem że jest ideał.Idealne nawet e60 nie jest a co mówić 20letnie e32.Zobaczyć zawsze możesz przyjechać...

    Założyłeś ten temat po to by ktoś mógł się wypowiedzieć.

  4. #24
    Dzuda, dziewczyny, dziewczynami ale to o Ciebie się ostatnio martwię. Co wleziesz to wyklinasz po czym się tylko da. A tu wiejski tunning, a tu piwo nie smakuje i takie tam. Ludzie i tak to mają „gdzieś” i nie posłuchają a niepotrzebna awantura się z tego robi. Są gusta i guściki i bezguścia i tak to już jest. Także wrzuć na luz bo po co te nerwy niepotrzebne.

  5. #25
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Joe ale ja się kompletnie nie denerwuję ;) Miałem napisać o tym piwie że jest dobre jak tak nie jest? Co do lamp to sam wiesz jak to wygląda w e32 tylko jakoś nie chcesz wyrazić swojej opinii.

    Ja po prostu chce żeby wszystkie e32 wyglądały dobrze i staram się normalnie doradzić osobom które mają jakieś plany wobec e32. Ja też kiedyś zbłądziłem i miałem dokładkę z allegro ale szybko wyleciała bo ktoś mi pokazał jakie może być ładne e32 z wlotami od V8/V12.

    Dlatego też nie raz coś komuś powiem i może mu się to nie spodoba ale potem to przemyśli i przyzna mi potem rację.

    Co do kolegi który zaczął temat... Zobacz jak się prezentuje e32 na BH i najlepiej żebyś miał obok tą z lampami z allegro to sam przyznasz że w ori jest dużo lepiej (mam na myśli takie przerobione na black hella)

    O mnie się nie martw Wojtku :zywiec:

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    136
    BMW
    s280 w140
    Skąd
    UK
    Witam rzadko na forum się wypowiadam
    i miło czyta się takie pogawędki :)
    Pozdrawiam

  7. #27
    Początkujący Użytkownik Awatar RWD
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    41
    BMW
    E32 735i
    Skąd
    Los Santos
    To pokaż te lampy co wyglądają lepiej od tych co ja chce.

  8. #28
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,252
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez matraks Zobacz posta
    A pozniej mowia, ze BMW jezdza buraki i wiesniaki... RWD odczep sie od Dzudy bo w d..ie byles i g..no widziales. Pojecia nie masz co to znaczy seria 7 a zachowujesz sie jakbys pozjadal wszystkie rozumy. To forum jest dla milosnikow 7er a nie pseudo tunerow. Powiedz czego mamy Ci zazdroscic? Rozpadajacej sie e32, dla ktorej jedynym slusznym miejscem jest juz tylko zlomowisko? Teksty typu "zazdoscisz, bo Cie nie stac" zachowaj na pozniej... Zobaczymy jak Ciebie bedzie stac w miare jak bedziesz szedl z remontem do przodu ;) Bylo juz tutaj kilku "pieniaczy", ktorzy odgrazali sie jak to nie doprowadza swoich Beemek do idealu... Mimo wszystko zycze powodzenia w remoncie.
    To jest najtrafniejsza wypowiedź. Może poza tymi epitetami.
    Na szczęście dla wszystkich lubiących 7er, model E32 jest wyjątkowo niewdzięczną bazą dla wszelakiej maści wielbicieli żywic, siateksów, dudniących tłumików, szpojleruf, dywaników z tesco i innych świecidełek, którzy sprzedali swoje poprzednie E36 lub jakieś inne Dełu i wydaje im się, że dorośli do posiadania E32 z dużym silnikiem. Jednak E32 nie jest głupim autem i wypracowało sobie mechanizm obronny - mechankę, która kosztuje sporo i tych domorosłych miszczuf tjuningu wpędza zazwyczaj w takie kłopoty, że natychmiast sprzedają auto dalej. I tak kończy się sen o dorosłości do posiadania E32 z "dużym silnikiem".
    A Ty RWD myślisz jak skończysz? Jako posiadacz E32 czy jako były posiadacz E32?




    ~wysłane poprzez Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez tuczi77 ; 05-09-2011 o 16:43

  9. #29
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Dawid7er
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    684
    BMW
    e38 730i
    Skąd
    Bełchatów
    Blog
    5
    czytam czytam to i ja się wypowiem. Dzuda po prostu mówi to co myśli, krytyka może niektórych urazić i dlatego większość z nas nie wypowiada się krytycznie na forum. Skoro ktoś założył temat to musi się przygotować na to że będą tacy którym się te pomysły nie spodobają i o tym powiedzą, i tak powinno być a nie że wszystko jest fajnie pięknie. Są różne gusta po to jest forum żeby się wypowiedzieć.
    co do planów kolegi RWD to jeśli chodzi o lampy przednie które pokazałeś to wg mnie wygląda to na aucie tak jak byś królową Elżbietę ubrał w stroje lejdi gagi czy innej kosmitki :D po prostu nie pasuje to do epoki i tyle (według mnie i zdaje sobie sprawę że w moim aucie pewne rzeczy też nie wszystkim się podobają). RWD nie obrażaj się za opinie na nie, po prostu je przemyśl a jak uznasz że jednak twój pomysł na auto ci bardziej odpowiada to tak je zrób, tobie ma się podobać. Jak mi się nie spodoba to napisze o tym w twojej galeri a każdy inny może napisać co mu się w moim aucie nie podoba albo że jest wiejsko stjuningowane, PO TO JEST FORUM. Dziękuję

  10. #30
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Tuczi jak on ma skończyć? Na Siódemkach Kolega wraz ze mną żeby pozjadaliśmy sami dokonujemy napraw i serwisu w naszych garażach znajduje sie masa części zderzaki błotniki silniki i skrzynie biegów na zapas Bo ja i on mamy zamiar tym troche pojeździć i tuczi możesz myśleć że jesteśmy laikami ale o modelu E32 wiemy bardzo dużo a własne siódemki znamy jak własną kieszeń.
    Lampy? Jego wybór mi jeśli chodzi o przeróbki nie widzi sie taka lampa bo jest zbyt jasna i zbyt widać środek na takim szkle samochód coś zatraca lecz nie wiadomo co, jeśli już to bym zakładał krzyże do lamp ori, lub ringi ale też do Ori żeby wyglądało to naturalnie.
    Bo w modelu sprzed kilkunastu lat Cleary i lexus style wyglądają jak nie stamtąd i od razu widać że to unowocześnienie na siłe lecz w niektórych przypadkach jest ok.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •