Cytat Zamieszczone przez ac_kotlet
Cytat Zamieszczone przez Wiktor3103
Mam 7er z 96r.Dzwoniłem wczoraj do serwisów BMW w Warszawie w celu zasięgnięcia infomacji o możliwości ustawienia "symulacji" alarmu i dowiedziałem sie że w rocznikach przed liftem jest to niewykonalne .Jeżeli nie ma fabrycznego alarmu to nie da się nic zrobić bo w tych autach nie ma odpowiedniego modułu elektronicznego, więc nie ma co przestawić.




Jeżeli jest inaczej to chętnie też bym u siebie to włączył , tylko gdzie? :/
Potwierdzenie zamknięcia/ otwarcia auta przez mignięcie kierunkami da sie włączyć na 100%.
Jeśli ktoś nie wierzy- chętnie podeśle mu linka do odpowiedniego threada na 7er.com.
Nie ważne jest przy tym, czy auto ma alarm czy nie i czy jest przed czy po lifcie. Koledzy z 7er.com jeżdzą do BMW i za 10-30eur włączają sobie te funkcje (1 mignięcie przy zamykaniu, 2 migniącia przy otwieraniu).
Dodatkowo jeden t użytkowników dał sobie włączyć funkcje automatycznego blokowania wszystkich drzwi przy ruszaniu, oraz otwieranie drzwi kierowcy przy pierwszym naciśnięciu pilota i otwieranie reszty drzwi przy drugim naciśnięciu (e38 04/97)-> (selektywny centralny zamek?)
Inny użytkownik włączył sobie funkcje, że auto zamyka sie automatycznie po 2 minutach, jeśli otworzył auto z pilota, ale nie otworzył żadnych z drzwi (maski, klapki paliwa itd).
Jeszcze inni kombinują z przekodowaniem świateł na wersje US- tak, żeby mogły służyć jak światła dzienne.
Zależy na kogo sie trafi: wiele warsztatów BMW w Niemczech też twierdzi, że to niemożliwe, ale najwidoczniej tak nie jest.


Pozdro


Zgadzam się z Tobą, w poprzednich e38, zarówno przed liftem marzec 1998 i po lifcie maj 1999 i kwiecień 2000 miałem ustawione tak jak opisałeś, teraz też 2000 ale już alarm działa i otwiera tradycyjnie, czyli wszystko naraz i nie rygluje się. Trochę tego brakuje bo się przyzwyczaiłem. Jadę w przyszłym tygodniu do gościa w kraku, który twierdzi że potrafi to ustawić i ma odpowiedni sprzęt do tego. Jak się uda to przekażę namiary.
Pozdr