Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Olej do automatu ZF5HP24 i popularne zamienniki ...

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik Awatar technics
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    1,547
    BMW
    octavia 1.9tdi ex e65 745 2002 rok ex e38 735
    Skąd
    Szwecja

    Olej do automatu ZF5HP24 i popularne zamienniki ...

    Panowie mam straszny problem zeby kupic olej do mojego automatu szukam juz 2 tydzien ( w szwecji )
    Szukam zamiennikow oryginalnego oleju ESSO ATF LT 71141 . Znalazlem w internecie kilka zamiennikow jakie sa dostepne tu w szwecji i tak np jest

    Shell Donax TX ( na stronce shella jest ze niby on pasuje )
    Castrol Transmax z
    VW G 052 162 A1 ( olej od VW ponoc tez zamiennik )

    Oczywiscie w serwisie bmw moge kupic za 350 sek za 1 litr to 150 zl okolo dlatego szukam zamiennika .

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar siwymetal
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    708
    BMW
    E65 745i 2001
    Skąd
    Göteborg,Szwecja
    Cześć.Próbowałeś w Mekonomen,mają dobre produkty i dość umiarkowane ceny,znajdują części po nr.rejestracyjnym,zajrzyj na ich stronę,wpisz numer,wybierz konkretny sklep.Gdzie w Szwecji mieszkasz?

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar technics
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    1,547
    BMW
    octavia 1.9tdi ex e65 745 2002 rok ex e38 735
    Skąd
    Szwecja
    siwymetal Mekonomen mam w malym palcu :) Autoexperten tez . Problem polega na tym ze maja tam tylko Castrola transmax z . Kupowalem juz go na dolewke jest zolty i spelnia wszystkie normy . Chodzi tylko o cene 235 koron za litr a jak mam wymienic 8 litrow to jest 2 tys koron to juz troche jest a gdzie koszta filtra i uszczelki to powoli sie robi wielka kwota . Ale w najgorszym wypadku kupie tego Castrola .

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar siwymetal
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    708
    BMW
    E65 745i 2001
    Skąd
    Göteborg,Szwecja
    Mój znajomy zajmuje się sprowadzaniem części i akcesoriów samochodowych z Polski,jak byś mieszkał niedaleko Göteborg-a to mogę was skontaktować, możesz zamówić dowolny i pewnie dużo taniej.
    Ostatnio edytowane przez siwymetal ; 02-09-2011 o 19:37

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar technics
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    1,547
    BMW
    octavia 1.9tdi ex e65 745 2002 rok ex e38 735
    Skąd
    Szwecja
    Mieszkam w sztokholmie . Jutro pojade do mekonomen i kupie tego castrola tylko on spelnia warunki ZF . Juz kupilem 3 inne flaszki oleju co niby mial byc ok i wszystko czerwone . Juz nie bede kombinowal z zamiennikami .... Dzieki za pomoc

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •