Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Wątek: BMW 730i + gaz

  1. #11
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    32
    BMW
    Było E32 730iA, E38 730d, jest E65 730d 2002
    Skąd
    EKU
    No pewno dlatego. Chyba nie waży ponad 2 tony z tego co mi wiadomo.

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    237
    może sie pomyliłem rzecz ludzka.jednak co do spalania mam swoje teorie
    moja bez sekwencj pali dużo jak na opisy innych posiadaczy

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    511
    BMW
    e38 735
    Skąd
    boleslawiec
    napewno nie wazy 2 ton cos ok 1600 - 1670kg

  4. #14
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    4
    Panowie!!!! nie straszcie potencjalnego wielbiciela BMW ,Ja miałem piątkę , po której "okazyjnie " kupiłem siódemkę, pisze okazyjnie bo gość mnie wysterował i nie wiem ile już w nianią wpakowałem grosza !!! , ale nie żałuję ani centa .Wychodzę z założenia, że jak można jechać na koniu, to po co na osiołku ;D ;D ;D
    Bmw jest bogiem jazda nim nałogiem tuning zabawą a sam samochód ekstra sprawą :Pp

  5. #15
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    Cytat Zamieszczone przez Tony J.
    Jeśli miałoby być to auto do codziennej eksploatacji, to moim zdaniem, trzeba zainstalować wtrysk gazu. Sami wiecie jakie jaja się dzieją na mikserze. Wtedy może spali max 18l po mieście a nie 25l jak się chwalą klienci.
    kolego na temat spalanai dyskutowac nie bedziemy ale miasto przy normalnej jezdzie bez ekstrawagancji to jest ok 19l bez gadki! zreszta mysle ze 2 litry w góre czy w dół róznicy nie trobia :D

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    301
    BMW
    e32, 730, m30b30
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Ja od niedawna jestem posiadaczem 730i z 1991 roku. Mam motorek zagazowany instalacja BRC, motor po regulacji zaworow i odpowiednim ustawieniu gazu pali srednio ok 15 - 17 litrow po miescie. Trasy wiekszej jeszcze nia nie robilem takze nie wiem jak sie sprawdzi na trasiue spalanie. Dodam ze gaz nie jest w sekwencji.

    Pozdrawiam

    Gilu_e32
    Gilu_e32

  7. #17
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    24
    Ja mam 735i w manualu i nie miałem nigdy z nią problemów :) Kocham ją za to że jest za to jak pięknie gada jak przyspiesza a nienawidzę jej jak hamuje :D Nawet czasami ją kocham na stacji benzynowej gdy podjeżdżam po ostrej trasie i okazuje sie że spaliła 13l :)
    Nie wiem jak ona wam tyle mogą palić mój rekord to 17l przy dość ostrej jeździe, a poniżej 12l w trasie nie zeszła.
    Pozdrawiam :)
    Miłosz Jedyna która łączy i zabija BMW i Alpina :)
    Moja Czarno Czarna E32

  8. #18
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    Cytat Zamieszczone przez łapa735
    Nie wiem jak ona wam tyle mogą palić mój rekord to 17l przy dość ostrej jeździe, a poniżej 12l w trasie nie zeszła.
    Pozdrawiam :)
    To jest bardzo proste. Jezdzisz autostrada? z jakimi predkosciami? wiesz jak wyglada jazda A4 np. ? rozpedzasz sie , hamujesz bo dwa tiry wyprzedzaja sie w róznicy 1km, znowu sie rozpedzasz i znowu hamujesz bo kolega przed toba jedzie lewym pasem i nie patrzy w lusterka albo stwierdza ze np 120km/h wystarczy...

    Ostatnio nagrałem wiele obrazujacy filmik ale jest za duzy zeby go wklejac gdziekolwiek..

    pzdr

  9. #19
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    24
    Mi max 17l PB w mieście spaliła. Na autostradzie 13-15 prędkość od 140km/h w górę.
    Nie wiem czemu ale moja poniżej pewnej ilość paliwa nie może zejść ani powyżej tez nie może spalić hm :mysli:

    Pozdrawiam :)
    Miłosz Jedyna która łączy i zabija BMW i Alpina :)
    Moja Czarno Czarna E32

  10. #20
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    W takim razie faktycznie jesj nie sprzedawaj nigdy bo szkoda by było ;) Kolego ale ja mam bardzo prosty test zatankujemy do pełna wybierzemy sie wspólnie w trase i znowu zatankujemy do pełna i to rozwieje wszelkie watpliwosci ;) czasem latam do powiatu prudnickiego ;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •