Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: tylnia kanapa w e32

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    57
    BMW
    e32 3.0 m30b30
    Skąd
    Lublin
    Blog
    3

    Exclamation tylnia kanapa w e32

    witam mam maly problem z tylnia kanapa byc moze banalny ale mam problem z zdjeciem oparcia tylniej kanapy czy oprucz 4 plastikowych srob trzyma sie to naczyms?? bo odrecilem 4 plastikowe sruby i nadal na srodku gdzies sie trzyma a nie chce szarpac na chama

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Dawid7er
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    684
    BMW
    e38 730i
    Skąd
    Bełchatów
    Blog
    5
    możliwe że ci się trzyma na gwintach, unieś trochę i powinna wyjść, ale rozpatrz się wcześniej czy wszystkie na pewno odkręciłeś (już nie pamiętam ile tam ich było)

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar beatles86
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    289
    BMW
    E32 m60b40
    Skąd
    Biłgoraj-Lublin
    Robiłem to kilka razy, pamiętam że wyciągałem zagłówki i te plastiki w których siedzą a także plastiki które prowadzą pasy. W tedy odchylałem dół żeby zszedł z gwintów i lekko do góry. Powodzenia!
    Robiłem to przy wymianie amortyzatorów a potem mocowań amortyzatorów jeszcze ze 2 razy nie pamiętam w jakim celu. Jeżeli coś pominąłem proszę mnie poprawić.:)

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    230
    BMW
    E30,E31,E34
    Skąd
    Wwa
    wlasnie to robie, mam podobny problem - odkrecilem 4 sruby na dole i trzyma. czy ktos moglby powiedziec ile lacznie jest tych srub? jak wyciagnac zaglowki?

    pozdrawiam

  5. #5
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Zagłówki ciągniesz do góry i nie wiem czy wiesz ale jeszcze za podłokietnikiem są śruby,otwórz go i będziesz miał je na widoku

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    230
    BMW
    E30,E31,E34
    Skąd
    Wwa
    ok, wystarczylo odkrecic te 4 sruby (2 z nich za podlokietnikeim) - mocno siedziala w zaczepach :]

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar JointoVicz
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    1,019
    BMW
    e32 EX 730 88' m30b30 r6 & e38 730i 95' m60b30 v8
    Skąd
    Torun
    podlokietnik takimi ladnymi pizdzikami jest zaczepiony:) demontaz 30 sekund:) swoja droga to u Was tez co chwila jakis leb wygina podlokietnik bo nie umie go skladac?... dobrze ze juz nie mam e32... srednie rozwiazanie:)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •