Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: wycie i nierówna praca b30

  1. #1
    Początkujący Użytkownik Awatar I_Love_7
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    42
    BMW
    e32 730 i w124 2.3 (ex)
    Skąd
    TKN ETM

    wycie i nierówna praca b30

    Witam. nierówno pracuje mi silnik:( na wolnych obrotach troszke rzuca a na zimnym to juz wogóle. wymieniłem: uszcelke przepustnicy,przewody (beru), kopułkę i palec (bremi) no i nie ruszałem świec. mam szczelny dolot a przynajmniej tak sądze. zamieniałem przepływki i to samo. wymieniłem tez wtryski. dalej to samo. tylko mam pocudowane z odmą. bo nie mam na tym silniczku tylko jest taki zaworek co wchodzi w gumę miedzy przepustnicą a przepływką i mam go zatkanego. wyłamał sie ten węzyk co wchodzi w odmę. i ten wezyk tez zatkałem. tak ze odma idzie tylko do tego zaworka na wezu od kolektora. wiec lewe powietrze nie idzie ale moze własnie to brak tego wezyka? czy styki na wtryskach i motroniku. dodam ze zaraz po odpaleniu na ciepłym jest ok a po kilku sekundach znów tak jak by cylke wypadały... czy zawory do regulacj? nie mam juz siły do tego silnika. niedługo go wymieniam ale tem musi mi jeszcze podziałac kilka miesiecy. no i wycie z okolic sprzegła na wolnych obrotach. zanim ją kupiłem stała pod chmurą chyba z 1,5 roku. i na poczatku pyło ok. ale sadze ze to łozysko sie rozpadło i tak wyje bo zaczeło sie to wycie po kilku dniach id kupna. i teraz zmieniam skrzynie biegów. wiec moge i to wymienic. dodam ze po wcisnieciu na luzie sprzęgła wycie sie o troszke zmienia. i nie zawsze ono jest. przewaznie pojawia sie chwile po odpaleniu. pomocy:( kocham mój samochód ale on mnie chyba nie... :(


    Takie cudo stało kiedyś pod moim domem. zrobię sobie tak 750il:yu:

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    1,308
    BMW
    było e32 735 1986r lpg e34 535i lpg 1991,730v8 manual 1992_sekwencja jest BMW e32 735is Italian milf
    Skąd
    rogi/krosno
    całkiem możliwe że to łożysko,jak masz zaślepioną odme to silnik się troszke dusi i może ci szarpać

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •