Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 32

Wątek: Podwójny wydech w E32 widzi sie?

  1. #11
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,249
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    A ja się zapytam: dym leci z 4 cz tylko z 2?



    ~wysłane poprzez Tapatalk

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik Awatar BRABUS
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    864
    BMW
    E32 735iL & Espace4 & K1200RS ;)
    Skąd
    Mwek
    dym? sugerujesz ze olej wciaga?:D pewnie z jednej, bo z tego co widzialem w e32 nie jest tak latwo dolozyc wydech po drugiej stronie, gdyz nie jest to przewidziane konstrukcyjnie(e38 z tego co wiem kazda ma podwojny wydech), E39 nie, ale jest konstrukcyjnie przewidziane na podwojny(nawet w moim 520d).
    http://7er.pl/signaturepics/sigpic2642_1.gif

  3. #13
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Powiem tak to moje auto Temat założyłem dwuznaczny ale teraz pisze:P
    Wydech od kierowcy jest ori końcówki okrągłe ja go nie wysówałem bardziej może to zalezy od kąta z drugiej strony także są końcówki oryginalne okrągłe takie same jak obok. Wydech jest aktywny dźwięk i spaliny również się nim wydostają. Podejżewam że te końcówki są z nierdzewki ale są zalezione więc je wypoleruje dla mnie taki wydech to coś pięknego w E32 widzialem takie coś może ze dwa razy.
    Samochód jest teraz matowy bo malowałem klape gdyż był arerograf i czeka na polerke założę listwy chrom i wypoleruje lakier i końcówki i pokaże wam zdjęcie.

  4. #14
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,249
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Nagraj lepiej jakiś film jak to gada i wygląda w trakcie pracy. Bo jeśli zrobiłeś to tak jak myślę to ta dokładana będzie się mocniej wychylała w górę i w dół i cały efekt szlag trafi. Sam bym sobie takiego czegoś nie założył, ale nie skreślałbym tego pomysłu (o ile jest zrobiony z głową). Czekam na film.



    ~wysłane poprzez Tapatalk

  5. #15
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Wydech jest zrobiony na podwieszce jest elegancko tak jak powinno byc.

  6. #16
    Doświadczony Użytkownik Awatar prezE32s
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,899
    BMW
    Było 750iA, A8 4.2 D2 FL, Phaeton 3.2 V6, E270CDi W211 Avantgarde, jest: Phaeton 5.0 V10 TDi
    Skąd
    Chojnów
    Sorki Tuczi. Kaczy zrób fotkę całkiem z tyłu, aparat tak na wysokości zderzaka, obadamy dokładniej ;) A jak rozwiązałeś sprawę z bakiem paliwa???

  7. #17
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,249
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Jeśli już to najlepsza fotka byłaby od dołu ;)



    ~wysłane poprzez Tapatalk

  8. #18
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Nie rozwiązałem istnieje ryzyko spalenia samochodu :D Pod zderzakiem idzie rura od wydechu ori z wspawanymi końcówkami jest jakieś 5cm od baki i sie tak nie grzeje ale jednak i troche sie boje dlatego jutro jade po taśmę szklaną i owine rure. Wstydze sie zrobić fote od tyły bo mam zderzak z 750 która miała hak i mam brzydką dziurę w nim. Mam zwykłą cyfrówkę wiadomo z funkcją nagrywania co zrobić żeby jej mikrofonik był w stanie dobrze odebrać dźwięk z wydechu? Bo w sumie to zawsze są trzaski i nie wyraźny dźwięk zawsze słychać jak niby samochód chodzi jak czołg.
    Ostatnio edytowane przez ManiacDrifting ; 26-08-2011 o 22:11

  9. #19
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Cytat Zamieszczone przez marek1132 Zobacz posta
    Gdyby taki podwójny wydech był w jakiejś specjalnej wersji np.Alpina to napewno byłbym na tak,a tak dla znawców tematu to zwykły ulep :) Kilka lat temu kumpel założył dwa kominy do e39 2.8 i m pakiet,wygląda super,gdyż w m5 tak jest w orginale,jeśli w m5 byłby jeden wydech już by mi się to nie widziało ;).
    Zacznijmy od tego że np mi nie podoba się żadna alpina,ASC czy inne pakiety w E32. Więc jeśli taki wydech by był w w/w modelach to i tak bym był na nie. Nie ma to znaczenia czy to alpina czy wersja podstawowa.E32 to to nie wyścigówka żeby montować 4 "ruły". E39 w m-paku ma zacięcie sportowe dlatego też taki wydech tam pasuje jak wisienka na tort czekoladowy..

    Nawet do e34 takie coś nie pasuje chociaż bardziej ma zacięcie sportowe niż e32

  10. #20
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Z tym spaleniem żartuje bo nie nagrzewa się więcej jak na 100*
    Eee dżuda zrobiłem polerke pięknie sie tył świeci i miałem dylemat czy dawać emblemacik czy nie ale ostatecznie dałem bo w e32 to taka żadkość i ładnie te rurki wyglądają dziś zapodam wam foto.
    Nie narzucam tego nikomu a nawet lepiej dla mnie bo to zostanie takim unikatem a sprawa taka prosta też nie jest i trzeba to zrobić z głową

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •