Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Porada w sprawie zawieszenia w e38

  1. #1
    Początkujący Użytkownik Awatar Mateusz G
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    30
    BMW
    728 E38
    Skąd
    świętokrzyskie

    Porada w sprawie zawieszenia w e38

    Witam, musze wymienić wachacz tylny dolny przy prawym przednim kole i chciałem zapytrać czy macie jakieś sprawdzone marki i ew gdzie można kupić? nie chciałbym kupować marnego zamiennika. Ewentualnie ile może kosztować oryginał?

    Od kilku miesięcy siadł mi też trochę tył ale nieznacznie natomiast odległość opona-nadkole z przodu jest dużo większa niż z tyłu. Słyszałem że sprężyny tylne moga byc za słabe i dlatego tył siadł a przod jest wyżej. Co Wy na to? Polecacie ewentualnie jakies sprężyny?

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    324
    BMW
    e32 m30b30 88r. e38 m62b44 99r.
    Skąd
    Stce
    na nasze drogi niema dobrych wahaczy:) ostatnio założyłem do 740 cały komplet MOGA i wytrzymały 1.5 roku, więc kiepski wynik, ponoć najtańsza chińszczyzna tyle chodzi. A teraz eksperymentuje i zaprasowałem sworznie ciaśniej, :):) zobaczymy jak długo wytrzyma. Za lemfordera trzeba dać około 350 zł, najlepiej wymieniać parami, czyli ten przedni(cena podobna) też powinno się od razu wymienić. Jeżeli chodzi o sprężyny to twardsze są od 740D, albo zamówić u producenta z grubszego drutu.

  3. #3
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Cytat Zamieszczone przez wm Zobacz posta
    na nasze drogi niema dobrych wahaczy:) ostatnio założyłem do 740 cały komplet MOGA i wytrzymały 1.5 roku, więc kiepski wynik, ponoć najtańsza chińszczyzna tyle chodzi. A teraz eksperymentuje i zaprasowałem sworznie ciaśniej, :):) zobaczymy jak długo wytrzyma. Za lemfordera trzeba dać około 350 zł, najlepiej wymieniać parami, czyli ten przedni(cena podobna) też powinno się od razu wymienić. Jeżeli chodzi o sprężyny to twardsze są od 740D, albo zamówić u producenta z grubszego drutu.

    jezeli chodzi o sprezyny to zakladaj orginalne i dedykowane a nie twardsze czy grubsze!!

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar matraks
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    522
    BMW
    2011 BMW 328i xDrive e92, 2007 Mitsubishi Endeavor
    Skąd
    Chicago/Bydgoszcz
    O wahaczach i sprezynach bylo juz miliard razy... Poszukaj sobie. To nie jest trudne...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •