Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: [e38] Fotele z po liftu do 7 z przed z ang. do eu

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    190
    BMW
    728i
    Skąd
    Katowice
    Blog
    3

    [e38] Fotele z po liftu do 7 z przed z ang. do eu

    Witam,

    Wiem że temat był poruszany już tutaj na forum, ale im więcej tego czytam tym bardziej staję się głupi.
    Już kompletnie nic nie rozumiem bo każdy pisze co innego.

    Mam e38 z 1996r. Pamięć fotela kierowcy, lusterek, grzane i elektrycznie sterowane.

    Chciałbym dołożyć sobie skórę za niewielkie pieniądze, ale tak szukam i szukam i sam już nie wiem
    czego i z czego mam szukać.

    Znalazłem fajny komplet z anglika po lift.
    oraz
    Komplet z przed liftu, ale też z angl.

    Czy to wielki problem będzie żeby wszystko działało jak należy ? Czy najlepiej będzie jak będę szukać
    foteli z europejczyka przed liftu.

    Oglądałem też jakieś schematy na WDS czy czymś tam podanym tutaj na forum, ale z tych schematów kompletnie nic nie rozumiem.

    Z góry dzięki i przepraszam jak temat był gdzieś bardzo dokładnie opisany.

  2. #2
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Anglik będzie mieć fotel z pamięcią z drugiej strony.
    Jeśli masz fotele komfort z pamięcią(ale w welurze), to możesz kupić komforty w skórze i szmaty przełożyć.

    W innym przypadku tracisz pamięć fotela kierowcy.
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    190
    BMW
    728i
    Skąd
    Katowice
    Blog
    3
    Czyli jak już to szukać bardzo ładnej skóry z byle czego na przekładkę, albo z europejczyka i tyle.

    Szkoda, bo myślałem że nie będzie tyle problemów z tym.

  4. #4
    Vip Vip
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    292
    BMW
    X5
    Skąd
    ZS
    Witam ! Do swojej Berty założyłem po liftowe fotele z angola, trzeba przełożyć sanki, silniczki żeby działała pamięć, zapięcie pasów i boczne plastyki żeby fotel kierowcy był nadal fotelem kierowcy tyle że z lewej strony. Musiałem przedłużyć parę kabli bo instalacja jest z drugiej strony poza tym przełożyć po dwa przewody w kostkach sterowania foteli i dokupić panele sterujące bo są odwrotnie. wszystko prócz grzania działa aż miło, aaaa kostki pod fotelami są inne po lifcie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •