Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: latarka

  1. #1
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City

    latarka

    hey mam pytanie mam latarke ori w schowku ale nie swieci ma ktos pojecie co jest oczywiscie jest zarowka itd mam wrazenie ze powinna ona sie ladowac samoczynnie podczas jazdy ale moze cos jest nie tak dodam ze ni cholery nie idzie tego ustrojstwa rozebrac ani nic bo poprostu to jest jedo ani srubki ani zaczepu nic macie tez takie urzadzenie wiec moze jakies pomysly bo w aso to mnie skasuje jak za zloto pozdrawiam

  2. #2
    Na początek sprawdziłbym, czy na pinach w gnieździe jest napięcie. Jeśli jest, to moze być trafiona żarówka albo akumulatorek. Jeśli nie ma napięcia, to trzeba ustalić przyczynę i może latarka "wstanie"

  3. #3
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Latarka jest akumulatorowa. Nie wiem ile Twoja ma lat. Ja bym spytał w ASO o koszt nowej, bo nie koniecznie skasują Cię jak za złoto :)

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    435
    BMW
    E38 728iA
    Skąd
    Kargowa/Berlin
    Miałem dwie nieświecące latarki z e30 i żeby zajrzeć do środka musiałem je otworzyć siłą. Po prostu rozwaliłem obudowę w miejscu zgrzewu. W obu przypadkach winę ponosiła bateryjka niepierwszej świeżości. Nie chciało mi się szukać podobnego akumulatorka, choć słyszałem o ludziach, którzy próbowali to naprawiać. Z tego co pamiętam, to trzeba znaleźć taki sam akumlatorek (okrągły i płaski), no i dolutować coś do niego. Podarowałem sobie.

    nowa latareczka to koszt 70-80pln w ASO...

    Pozdro

  5. #5

  6. #6
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    ok dziekuje za info w sobote podjade do aso bo musze ten czujnik od absu wymienic wiec zapytam co i jak pozdro

  7. #7
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Daj znać co się dowiedziałeś.

  8. #8
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Hej ADASIO , z tego co wiem to ten czujnik co potrzebujesz kosztuje okolo 160 zl ,oczywiscie nieoryginalny ,ale nie ma róznicy ,a latarka od starości Ci padła :) :)

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    435
    BMW
    E38 728iA
    Skąd
    Kargowa/Berlin
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    Dlatego najpierw chodzę pytać do ASO, a potem szukam na allegro ;) Jest sporo osób, które na allegro sprzedają drożej niż w ASO. Do takich chodliwych artykułów należą między innymi latareczki, spinki do tapicerki, listwy progowe do e36 i plastikowe tunele do chłodzenia hamulców w e36. Kolesie kupują w ASO i sprzedają drożej na allegro...

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Sebol
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    251
    BMW
    e60
    Skąd
    Świetochłowice
    ..moja latareczka tez nie dziala :razz:

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •