Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: rozrusznik w m70

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    27
    BMW
    e32 750
    Skąd
    włocławek

    rozrusznik w m70

    jak wyjąć rozrusznik w m70. bo odpalam fure i rozrusznik w coś wali.uderza na siłe jest przeciążenie i wszystko gaśnie.może sie poluzował albo śruba urwała jak sie do niego dostać?

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    27
    BMW
    e32 750
    Skąd
    włocławek
    bardzo bym prosił o kilka wskazówek jak sie do niego dostać co najpierw wykręcić i kturędy go wyjąć?

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    963
    BMW
    e32 m30b35
    Skąd
    zachpom kalisz pom
    Blog
    1
    Szukaj na forum to gdzies bylo poruszane napewno nie da rade wyjac go calego

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    54
    BMW
    e32 750 88r,e38 4,4
    Skąd
    gizycko
    wpisz w google -akcja wyciągnąć rozrusznik- wyskoczy ci mój post jak to ja robiłem w 2007r.Wierz mi lepiej oddaj auto do warsztatu,bo się niezle namordujesz.Podstawa to kanał ,bądż podnośnik i dobre klucze.

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    198
    BMW
    e38 740i,
    Skąd
    Sanok
    Musisz zdemontować dwie rury od kolektorów wydechowych prawych bo może i go odkręcisz ale nie wyciągniesz, masz 2 kolektory i do każdego rurki przykręcone są 2-a śrubami, odkręca sie w miare sprawnie ale potrzeba 2 osób żeby to sprawnie odkręcić, jeden trzyma nakrętki od spodu a drugi kręci od góry, wyżej wspomniane rórki łączą sie z resztą wydechu na wysokości mniej więcej łączenia skrzyni z silnikiem pod spodem, tem odkręcasz nakrętki na klucz 17 i jeśli nic po drodze sie nie urwie sprawnie to zrobisz, koniecznie zdemontuj zbiorniczek od płynu do sprysk, wtedy dostęp będzie bardzo dobry, przewody od rozrusznika przykręcone sa do ściany grodziowej więc nie musisz ściagać osłony termicznej która jest na rozruszniku żeby je odpiąć, jak wszystkie śruby od wydechu Ci sie odkręcą to 1h i masz rozrusznik
    E34 550i V12 - 6 biegów manual

    http://www.youtube.com/user/TheLordLukasz

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •