Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Autokomis rakowski częstochowa !! Odradzam !!

  1. #1
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław

    Autokomis rakowski częstochowa !! Odradzam !!

    Witam chciałem wszystkim odradzić kupowanie czegokolwiek z komisu z tego linku:

    http://otomoto.pl/audi-a3-model2005-...C20224700.html

    Dane komisu:

    F.H. GEORGE - AUTO KOMIS RAKOWSKI

    Dźbowska 66
    42-280 Częstochowa
    tel.:
    +48 34 34 11 777
    +48 512-188-855, 797-188-965
    http://auto-george.otomoto.pl/


    Byłem oglądać auto z w/w linku. Przez telefon auto było zachwalane co to nie za ideał itp. Na miejscu jak to zwykle bywa okazało się inaczej, auto ewidentnie po nauce jazdy. W środku jakieś dwa magiczne przyciski (obok ręcznego), właściciel komisu twierdził że to był wyłącznik do monitorów które był zamontowane na zagłówkach.. w to może jeszcze by ktoś uwierzył. Na dachu samochodu w tylnej części (tuż przy antenie) są bardzo głębokie rysy, ewidentnie było tam coś przyczepiane i odczepiane. Pan w komisie twierdzi, że przy nim właścicel samochodu odczepiał stamtąd bagażnik na narty :) Wcześniej jednak mówił że auto kupił w salonie audi. Zapytałem, czy to był jakiś ambitny narciarz skoro w środku wakacji miał przyczepiony bagażnik na narty :) Wtedy Pan stwierdził, że to mogło być nie tylko na narty. W każdym razie dach do malowania, maska też - 20cm głęboka rysa nad reflektorem, wgniot na przednim prawym słupku, dosyć mocny bo lakier odpadł. Jednak na miejscu sprzedawca dalej twierdził, że auto jest w idealnym stanie. Aha i navigacja nie jest w cenie, bo "nic o niej nie ma w opisie". Przebieg samochodu w lutym 2007 roku wynosił 117000km (wybite na tabliczce na przednim pasie), a teraz niby tylko 157tkm... Potwierdza to książka serwisowa, która jednak "będzie za tydzień" :) Aha i rok produkcji to 2004, pierwsza rejestracja to 2005.

    Podsumowując stek bzdur i kłamstw, szkoda poświęcić minuty na telefon do tego gościa.

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2014
    Posty
    4
    BMW
    AUDI A6
    Skąd
    GDAŃSK

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •