Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 91

Wątek: Moje boje z gazownikiem

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    904
    BMW
    E46 328Ci
    Skąd
    Wrocław

    Moje boje z gazownikiem

    Postanowiłem założyć nowy temat, żeby nie zaśmiecać MastaKleszczowi.

    Tak jak pisałem wcześniej po założeniu instalacji silnik zaczął kuleć i na gazie i na benzynie.
    Pojechałem dzisiaj, żeby mi to zrobili. Mechanik od początku upierał się, że mam coś uszkodzone z samochodem. Ja mu mówię, że wcześnbiej było wszystko ok. "Niemożliwe". Ja się dalej upieram że chodził idealnie, nawet test monety robiłem na silniku. Koleś zaczął patrzeć, grzebać, podpiął się do sondy lambda i mówi: "Sonda jest uszkodzona i dlatego kuleje" Ja na to, że dziwne, że by się uszkodziła w ten dzień, co zamontowana instalacja i mówię, że to niemożliwe raczej, chyba że oni mi uszkodzili.
    Za chwilę przyszedł właściciel warsztatu- zaczęli coś mieszać, myśleć i głośno się zastanawiać "a może to, a może sprawdź to" Ja mówię niech mi odepną tą instalację, zobaczymy. W końcu wyłączył ją całą i kazał się przejechać - no i po prostu poczułem, że znowu jadę moim samochodem - zero dygotania wszystko idealnie.
    Wróciłem do warsztatu i mówię, że wszystko jest ok teraz. Kolesie znowu grzebią, widać, że skumali że to nie sonda. W końcu usłyszałem jak mówią że listwa jedna jest zjebana i leje bez umiaru. Mechanik zaczął zdejmować pokrywę silnika i coś tam pod nosem gada z właścicielem. Ja pytam właściciela - I co jest, listwa tak? No i się zaczęło...
    "Ale nie przerywaj mi człowieku jak wymieniam myśł techniczną z moim pracownikiem!" Ja zszokowany lekko: Ale dlaczego pan w ten sposób się odnosi do swojego klienta?
    "Bo tak mi się podoba, ty co myślisz, że jakiś wielki jesteś jak siódemką jeździsz?"
    Ja zaznaczam cały czas spokojnie i kulturalnie, no może z lekko podniesionym głosem, ale wiadomo - wkur..ny zacząłem być, ale za dużo się nie nagadałem, bo koleś nie dał dojść do słowa - "Montuj to z powrotem (do mechanika) niech sobie kur..a do ASO BMW jedzie i przywiezie zaświadczenie że samochód jest sprawny wtedy mu to zrobimy" Ja pytam o co mu chodzi niech to bierze i montuje żebym miał sprawne auto. Koleś znowu słowotok, że BMW jeżdżę 20-letnim to mi się wydaje że nie wiem co. Najlepsze, że ja w żaden sposób się nie unosiłem, czy coś :) Ja już widzę, że nie ma rozmowy i mówię : OK ale nikt już do niego siódemką ani większość innych BMW nie przyjedzie zakładać gazu. Koleś już prawie furii dostał i do mnie "no i dobrze, no i dobrze, powiedz tym swoim fąflom pewnie na forum jakimś, myślisz że ja też tam nie zaglądam same frajerstwo pokupowali sobie stare BMW i kozaczą"
    Zaczęli montować i koleś dalej napierdziela z paszczy, że mam zjebany samochód i inne bzdury. Ja mu mówię, że jest partaczem, bo od początku ten objaw był i widzieli go a powiedzieli że świece. On na to: "No i co z tego" A ja że to z tego że kupiłem nowe, chociaż tamte były OK. "No i co z tego? wymieniłeś sobie" Ja mu na to, że straciłem 240zł niepotrzebnie "No to co, masz BMW to cię stać"

    Niestety tekst powyżej jest prawdą, jestem w szoku że tak można kogoś potraktować, nie mówiąc już o tym, że jestem jego klientem. Szlag mnie trafił na razie nie mam koncepcji co dalej. Po prostu frajerstwo jakich mało

  2. #2
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    oooooo to ten zakład podpadł i mi skoro właściciel tak mówi ... myślę , że przyjedziemy tam na parę aut pogadać wspólnie (...)
    Pić trzeba ! Jeść można !

  3. #3
    7ka
    Gość
    czy masz rachunek?

    podjedz tam raz jeszcze nagraj rozmowe dyktafonem (ostatnio to modne ) popros zeby w ramach gwarancji raz jeszcze ci usuneli usterke,nagrywaj caly cza... staraj sie byc mily itp.. po calej rozmowie pokaz mu dyktafon zrob zdjecia i nastrzasz go ze albo ci zwroca kase albo dasz sprawe odpowiednim wladzom!! ewentualnie zrobimy tam spota ;)

  4. #4
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Ja ci powiem co dalej - rzecznik spraw konsumenta - rzadanie usuniecia usterki lub demontaz.

    Nastepna wizyta u goscia z dyktafonem.

    W 100%tach przewidzialem to zachowanie - tak sie zachowuja wszyscy pewni siebie pseudo spece - nagle winne jest twoje auto ;D ;D ;D

    W temacie o problemach Tomiga - jest identycznie.

    Idz do rzecznika spraw konsumenta - przedstaw mu cala sprawe ze usluga zostala zle wykonana - i co teraz masz zrobic.
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    904
    BMW
    E46 328Ci
    Skąd
    Wrocław
    Mam fakturę VAT, chciałem nagrać dyktafonem, ale nie zdążyłem znaleźć go w telefonie - nowy aparat :(

  6. #6
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    To cham jeden. On nas wszystkich (nie znając) obraził :o

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    904
    BMW
    E46 328Ci
    Skąd
    Wrocław
    Jakbyście chcieli zobaczyć o kim mówimy: Marcin Opala Wrocław na naszej-klasie i http://www.cito.com.pl/

    Dokładnie, jeszcze obraził wszystkich przy okazji. Koleś jakiś kompleks ma bo kilka razy mu sie przewijały te teksty o BMW. Sam jeździ Alfą 156 może dlatego :)

  8. #8
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Umow sie z ta instalacja z goscmi w Lubaniu - a do CITO - wyslij jakis zbirow - niech zrobia porzadek ;D ;D ;D
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  9. #9
    7ka
    Gość
    sa dwie mozliwosci...

    taka jak mowi Sebek

    lub druga

    taka jak mowi Olejus

  10. #10
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    Pić trzeba ! Jeść można !

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •