Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 91

Wątek: Moje boje z gazownikiem

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    904
    BMW
    E46 328Ci
    Skąd
    Wrocław
    Wpierd.. sprawy nie załatwi bo zapłacę kilka stówek komu trzeba a gazu mi to nie naprawi. Możnaby ew w większej grupie podjechać i kulturalnie porozmawiać o co mu biega, co go tak na BMW ugryzło.

    Olej: tak to on.

  2. #12
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    Wpierdol nic nie da to prawda :D ale 6 autek i głowa zakapiora szweda może psychologicznie zmiękczyć stosunek Pana Opali co do BMW :D

    Ale jest dobra rada : będziemy umawiać tam auta (przez telefon) na montaż gazu (oczywiście tak , żeby gość przez tydzień czasu miał odpoczynek od pracy i czas na zajęcie sie autem tristezy).
    Pić trzeba ! Jeść można !

  3. #13
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Ale jest dobra rada : będziemy umawiać tam auta (przez telefon) na montaż gazu (oczywiście tak , żeby gość przez tydzień czasu miał odpoczynek od pracy i czas na zajęcie sie autem tristezy).
    To jest dobry plan hahaha

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    904
    BMW
    E46 328Ci
    Skąd
    Wrocław
    Na telefon nie umawiają - koleś bierze dane z dowodu itd.

    Nawet sobie nie wyobrażacie jak ja żałuję że się dałem wj..bać na montaż u tego ćwoka. Cóż nauczka jest.

  5. #15
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    Na telefon nie umawiają - koleś bierze dane z dowodu itd.

    pięknie
    Pić trzeba ! Jeść można !

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    435
    BMW
    E38 728iA
    Skąd
    Kargowa/Berlin
    Aż mi ciśnienie skoczyło jak to czytałem Nie popuść gościowi. Wiem doskonale jak to jest znaleźć się w podobnej sytuacji... Długo by tu opowiadać, ale w tej chwili już prawnik czuwa nad sprawą. Do rękoczynów się nie posuwałem.

  7. #17
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    Wp..ol nie załtwi sprawy to juz ostatecznosc :D ale zawodnik jest dobry.. Jak przeczytałem twój post Tristeza to pierwsze co mi sie nasuneło to dyktafon! NI dosc ze bym z niego sciagnał kase za instalacje bo to w Twoim przypadku priorytet to starał bym sie go jeszcze podciagnac o zniewarzenie conajmniej ;) niech sie pajac nauczy kultury.. pomijajc fakt ze jestes jego klientem (!) nie wyobrazam sobie zeby sie ktos tak do mnie odnosił bo niby dlaczego!! A faktycznie odwiedzenie go na wiecej aut w któryms tam z etapów mogło by dac ciekawy efekt ale mogło by tez dac "odwet"... :/

    BTW własnie o tym wspominałem swego czasu sceptycznie nastwiajac sie do NK cyk i gosć namierzony :D

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    904
    BMW
    E46 328Ci
    Skąd
    Wrocław
    Jeszcze dziś MastaKleszcz powinien dopisać coś ciekawego - co jemu zjeb..li w aucie

    (U tego samego gaziarza dla nie śledzących naszej historii)

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    465
    BMW
    740iL Indywidual
    Skąd
    Wrocław
    Najgorsze jest to że nie tylko tristeza ma ten problem ale i również ja i to na dodatek ten sam ... Na szczeście byłem dzisiaj na legnickiej w servisie BMW ... podpieli mi sie pod komputerek i co się okazuje ?? Że serduszko autka i cały osprzęt z nim związany jest w bardzo dobrym stanie wszystkie sondy działają iskry na świecach są wszystkie cylindry palą itd ... Aczkolwiek usłyszał że jakieś jakies lewe powietrze dochodzi do kolektora przez co obroty całego silnika falują... komputer przez to wariuje itd ... Więc najprawdopodobniej mamy znalezioną usterkę ... koleś który mi to sprawdzał na prawdę rzeczowy ... Jutro jade do gaziarzy(partaczy) i niech mi to naprawiają ... Mam nadzieje że skończą się problemy ...

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    904
    BMW
    E46 328Ci
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez MastaKleszcz
    niech mi to naprawiają ... Mam nadzieje że skończą się problemy ...
    ;D ;D Tylko weź koniecznie dyktafon

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •