Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 91

Wątek: Moje boje z gazownikiem

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    465
    BMW
    740iL Indywidual
    Skąd
    Wrocław
    Na początku im nie powiem gdzie lerzy usterka niech szukają ... Oby tylko nic dalej nie spierd...i bo jeszcze każą mi samemu wszystko naprawiać haha ... Dobre by to było ... Tak więc niech sie chłopaki jutro pomęczą

  2. #22
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    O firmie (ze stronki) ..

    ....Instalując około 250 sztuk zasilaczy LPG w skali roku jesteśmy w stanie prawidłowo i bezawaryjnie zainstalować system w ponad 90% pojazdów......

    Jak to się ima do rzeczywistości 90% marek produkowanych ,czy zamontowanych instalacji ......

    :hah: :hah: :hah:

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    511
    BMW
    e38 735
    Skąd
    boleslawiec
    hehe 4dziennie to w lubaniu robia ;] wspolczuje historii z pseudo gaziarzami, ale mi sie nasuwa inna pierwsza mysl "a nie mowilem?!" jakby co to moge Ci pomoc z chlopakami z lubania, nr juz podawalem wczesniej,a jak nie chcesz jechac 150km do nich to zadzwon i sie spytaj moze polacaja kogos we wrocku (wlasciciel jest z wroclawia i paru montazystow). pozdrawiam i zycze szybkiego uporania sie z problemem!!

  4. #24
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    400
    eh tak to wlasnie jest. czlowiek ma pecha i na takich natrafi.

    moja historia z gazem jest o niebo lepsza.. bo koles jest mily i chociaz udaje ze chce pomoc;) ale teraz jaja robia ze szok. auto od pol roku nie dziala tak jak powinno. wreszcie po czestych wizytach na reguacji wlasciciel przyznal mi sie ze wstawili mniejszy reduktor niz zamawialem :razz:

    cos sciemial itp zeby nie wyjsc na partacza.. niby teraz czekam na nowy mocniejszy reduktor.

    swoja droga- sam nei wiem czy lepszy partacz co ma klienta gdzies ( chociaz wiadomo ze cos trzeba z tym zrobic i to szybko ), niz czlowiek ktory udaje ze sie stara i robi czlowiekowi zludne nadzieje:P

  5. #25
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Cytat Zamieszczone przez maniakowy
    swoja droga- sam nei wiem czy lepszy partacz co ma klienta gdzies ( chociaz wiadomo ze cos trzeba z tym zrobic i to szybko ), niz czlowiek ktory udaje ze sie stara i robi czlowiekowi zludne nadzieje:P
    Jeden i drugi jest zwykłym naciągaczem i złodziejem. Przy czym ten pierwszy jest dodatkowo chamem.

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    400
    zgadzam sie. ale lepiej jak czlowiek wie co naprawde sie dzieje i moze, tak jak np. napisal Sebek, szukac pomocy u jakis organizacji :) a tak to nawet czlowieka nagrac nie da rady.. bo jest mily, a za plecami sie smieje :)

  7. #27
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Przykro mi stary po prostu .... (czas potrzebny do poprawnego zamontowania instalacji z pochowaniem całości to około 2 dni ) ......... jak tłucze ich 250 rocznie - to jest gość ....

  8. #28
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Jak to czytam to jakoś oddala się moja wizja następnego auta z instalacją LPG :/
    Chociaż wiadomo że jest duzo dobrych firm które takie instalacje zakładają.
    A co do przykładu tristeza to nagraj rozmowe z gościem i sprawe masz wygrana- w sumie nawet bez nagrywania ;) To nie klient jest dla firmy tylko firma dla klienta. I tyle.
    Ale nie odpuszczaj bo tu nie chodzi o 20zł
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  9. #29
    7er Freak Awatar Greg38
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,298
    BMW
    F02 750LxD E65 745i Prins VSI E38 740i Prins VSI
    Skąd
    DE/PL
    Blog
    18
    Cytat Zamieszczone przez EVAN
    Jak to czytam to jakoś oddala się moja wizja następnego auta z instalacją LPG :/
    Chociaż wiadomo że jest duzo dobrych firm które takie instalacje zakładają.
    A co do przykładu tristeza to nagraj rozmowe z gościem i sprawe masz wygrana- w sumie nawet bez nagrywania ;) To nie klient jest dla firmy tylko firma dla klienta. I tyle.
    Ale nie odpuszczaj bo tu nie chodzi o 20zł
    a ja wsadze lpg do nastepnego auta i nawet do V12. ale trzeba wsadzic cos dobrego i u kompetentnych ludzi. Interfejs Staga zamowilem. moze dojdzie do piatku....
    Pozdr.

    Greg38

    UWAGA! Pomagam poprzez forum a nie PW lub GG! Masz pytanie - załóż temat i prześlij link a postaram się odpowiedzieć!




    http://7er.pl
    http://bmw.n-sacz.pl
    http://bmw-diag.pl
    http://obd-can.pl
    http://auto-diag.de

  10. #30
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    915
    BMW
    740i
    Skąd
    Warka
    szczeze wspolczuje, nie odpuszczaj w zadnym wypadku! najlepiej jak bys wywalczyl demontaz tego z samochodu a dobrego gaziaza moge Ci polecic w wawie, w razie czego on tez zajmuje sie tez porawianiem instalacji po wlasnie takich partaczach na jakiego trafiles, zycze wytrwalosci, i nie odpuszczaj! w razie czego przylaczam sie by odwiedzic tego chama!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •