Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: [audio] Wzmacniacz

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice

    [audio] Wzmacniacz

    Panowie jak sprawdzić czy poniższy wzmacniacz działa? podpiołem napięcie ale lipa, ale został jeden kabelek, cieniutki (chyba REM) i nie wiedziałem gdzie go wtyknąć hmm - jak juz bede to wiedział to kolejne pytanie - jak go podpiąć do E38 (po lifcie navi16/9)tak abym mógł wpiąć do niego potem skrzynke basową ?


  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    400
    rem to remote - czyli kabel, ktory wlacza wzmaka;] musisz dac na niego prad zeby zalaczyc wzmacniacz:)

    a jak go wlaczyc do e38 to chyba juz pisane bylo na forum. musisz wziasc z tylniej polki zrodlo dzwieku, od aku podpiac prad i podlaczyc dany glosnik :D

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez maniakowy
    rem to remote - czyli kabel, ktory wlacza wzmaka;] musisz dac na niego prad zeby zalaczyc wzmacniacz:)

    a jak go wlaczyc do e38 to chyba juz pisane bylo na forum. musisz wziasc z tylniej polki zrodlo dzwieku, od aku podpiac prad i podlaczyc dany glosnik :D
    Hmm ale podłanczałem chyba plusa do tego REM i lipa hmm chyyba :D A jak właczyć w E38 REM z radia, żeby odpalał go jak włanczam radio a nie ciagle chodził?
    A dźwięk z tylnej połki tzn z głosników?

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    400
    tak dzwiek z glosnikow:) najprostszy sposob. napewno nie najlepszy, ale bez wiekszej roboty to zrobisz;]

    jesli chodz o remote z radia to nie jest to ciezkie. jeden PIN z jego radia to wlasnie remote. nie chce tutaj sugerowac ale ogladajac jakies schematy wpadl mi w oko remote jakos ten na samym dole po prawej stronie.

    tak czy siak. w niektorych leci prad po wlaczeniu radia - wystarczy zmaka do tego podlaczyc:P

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    A wiec wzmacniacz sprawdzony w aucie znajomego i jupi działa :) Teraz właśnie siedze w garażu i próbuje znaleść kable pod które mam się wpiąć aby dać sygnał dźwiękowy do wzmaka i hmm nie wiem które to ... jak skońce opisze wszystko na forum :)

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Noo i jakoś sie udało - gdzies tam jakoś znalazłem co i jak podpiąc no i gra :) Rewelacji nie ma, ale zawsze coś, hmm dla pełnej satysfakci to by się przydało podpiąć drugi wzmachol lub jkeszcze wykorzystać ten i puśćić sygnał na seryjne głośniki lub je po prostu wymienic, ale to juz za dużo jak dla mnie i się poddaje - jutro zapodam ze 3 fotki :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •