Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 61

Wątek: Wymiana głośników w E38

  1. #31
    Vip Vip Awatar kruger32
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,827
    BMW
    BMW e38 750 il audi a8 d3 4.2tdi exlusive
    Skąd
    Bielsko
    w miejscu worka myślałem o płaskim aktywnym głośniku bo trzeba się dobrze przyjrzeć że coś tam innego niż w orginale i patent z demontażem i szybkim powrotnym montażem można zastosować jeżdżę na nartach i potrzebna mi to dziura dość często http://allegro.pl/lanzar-vctbs8-subw...731482226.html
    Ostatnio edytowane przez kruger32 ; 01-12-2013 o 18:44

  2. #32
    Zaawansowany Użytkownik Awatar lionix
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    618
    BMW
    728 E38
    Skąd
    Łdz
    Ja mam normalnego suba zabidowanego od tylu tak ze tez go nie widac i w razie co to wyciagam go w 5 minit i wsadzam motor do bagaznika :D( wchodzi)

  3. #33
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Lionix zapodaj fote jak to wygląda u Ciebie.

  4. #34

  5. #35
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Dzieki wielkie

  6. #36
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2013
    Posty
    251
    BMW
    e38 740iL 98'
    Skąd
    Raszyn
    Ja już zdążyłem przewertować internet w poszukiwaniu rozwiązania :D i znalazłem parę projektów, w których własnie wstawiono głośniki 165mm w miejsce ori 135, za pomocą własnoręcznie zrobionych dystansów MDF. Ogólnie wszyscy byli zadowoleni :) wiadomo, że zawsze jakieś tam straty będą przez lekko przysłoniętą membranę, ale mimo to myślę że warto, zwłaszcza że można kupić gotowe już dystanse do naszych e38 pod głośniki 165mm tu link: https://car-tronic.pl/dystans-mdf-bm...5mm-p6005.html
    Do tego wygłuszyć drzwi, dobry wzmak i gra gitara :D

    Co do wygłuszania drzwi, ma ktoś może jakieś fajne propozycje, które są ok a nie zabiją portfela tak jak np. dynamat ?

    Pozdrawiam

  7. #37
    Zaawansowany Użytkownik Awatar phdream
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    764
    BMW
    E38 740i 6M
    Skąd
    Olsztyn
    Jak kupisz te dystanse,to na Twoim miejscu bym je porządnie skręcił lub skleił. Oryginalnie są sklejone "na sztukę" i przy mocniejszym dzwięku rozkleją się (ja tak miałem)

  8. #38
    Zaawansowany Użytkownik Awatar lionix
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    618
    BMW
    728 E38
    Skąd
    Łdz
    Ja mam tę dyatanse ale w sumie.to one średnio pasują

    Więc panowie jakie głośniki 16 polecacie i wzmak żeby to dobrze zagrało?? Mam hertze dsk i.GTA 460 i szału ni ma :) Basser za przerobke audio wyliczył 4500zl

  9. #39
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2013
    Posty
    207
    BMW
    e38 735i
    Skąd
    Harlow - UK
    Dobre 13tki w drzwi wygłoszone zrobia nawet lepsza robotę niż sztukowanie dystansami na tanich matach bitumicznych...
    To Moje osobiste zdanie...
    Kazdy kupuje hertz w Polsce ... Dziwne...
    No I niestety ori radio nie pogra jak nalezy...
    Nawet ori Nokia glosniki w puszkach zagraja 10x lepiej pod dobrym radiem sredniej / wysokiej klasy...
    Sub free air dobra sprawa jednak skrzynie szybko Mozna rozpiac I wyjac gdy miejsce potrzebne ;)
    Co kto woli

  10. #40
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2013
    Posty
    251
    BMW
    e38 740iL 98'
    Skąd
    Raszyn
    Jakbym miał wygłuszać to tylko na dobrych materiałach :D Po przeczytaniu kolejnych dziesiątek stron stwierdzam że nie ma co oszczędzać na matach wygłuszających. Najbardziej mnie ciekawi jaka byłaby różnica dźwięku między głośnikiem 13cm a 16cm w dobrze wygłuszonych drzwiach. Myślę że raczej nikt mi tego nie powie :( no chyba że się mylę ?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •