Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: wysoki tyl

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska

    wysoki tyl

    na zdjeciach ze spotu dopiero zobaczylem jaka mam (mialem) koze. ale dzisiaj to sie zmienilo przod obnizyl sie o -35mm tylko cos mi teraz tyl nie pasuje jest troche za wysoko. teraz pytanie czy z tylu tez cos sie robi ze sprezynami czy tylko obnizamy przod?

  2. #2
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    Teoretycznie wymienia sie komplet sprezyn czyli 4 sztuki..

    pzdr

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    tylko ze jak opuszcze tyl o 35mm to bedzie mi obcieralo. (chyba)

  4. #4
    7er Freak Awatar Greg38
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,298
    BMW
    F02 750LxD E65 745i Prins VSI E38 740i Prins VSI
    Skąd
    DE/PL
    Blog
    18
    masz do wyboru:

    1. Przod i tyl (wyglada super ale na PL drogi troche niekomfortowo)
    2. Tylko przod (jezeli tyl jest ok lub ladujesz duzo lub wsadziles LPG tylek siada a przod jest u gory)
    3. Wsadzasz wzmocnione sprezyny lub/i armortyzatory np. na EU wschodnia jest taki pakiet i idziesz eventualnie w gore.

    Sa to propozycje legalnej/prawidlowej modyfikacji.

    Moj pakiet: Przod AP -35mm a tyl wzmocnione sprezyny na +75kg. Na przodzie wkladam 2 palce na tyle 3pomiedzy opone a blotnik..


    Pozdr.
    Pozdr.

    Greg38

    UWAGA! Pomagam poprzez forum a nie PW lub GG! Masz pytanie - załóż temat i prześlij link a postaram się odpowiedzieć!




    http://7er.pl
    http://bmw.n-sacz.pl
    http://bmw-diag.pl
    http://obd-can.pl
    http://auto-diag.de

  5. #5
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    poszukaj fotek ze spotu :) tam masz moją obniżoną w zeszłym tygodniu na sprężynach od Sebka (dzięki wielkie) przód -40 a tył o -30 :) dla mnie jest pięknie tylko silnik za lekki to mordka chyba jeszcze za wysoko jest :) postaram się dzisiaj jakąś fotkę zrobić i pokazać dodatkowo :)





    Przepraszam za jakość fotek ale posiadam z aparatem tylko komórkę (LG niestety) a co do szczelin - użyłem paczki fajek bo w sumienie chciałem od kogoś palców pożyczać :)

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    czyli ze jest wszystko w normie. moze dlatego ze cos sie zmienilo mialem takie wrazenie. ale po sprawdzeniu jest dobrze. dzieki

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    206
    BMW
    E38 4,4 M62TU; E36 coupe 2,8 M52
    Skąd
    Prudnik
    Koledzy ja kupiłem LOWTEC-ki -45/-35 bo tylko z tej firmy doszukałem się takiego obniżenia.Narazie założyłem tylko przód noi jestem troche zawiedziony,przed zmianą odległość pomiedzy kołem a błotnikiem była 7cm,po założniu (trochę pojeździłem,nie siedzi na odbojach) odległość jest 4cm,więc zamiast -45 jest -30.Jak sądzicie siadnie jeszcze?Ciekawe jak będzie z tyłem.

  8. #8
    7ka
    Gość
    panowie miale ten sam bol...

    na poczatek zalozylem 35 na przod..bylo ok nawet fajnie..ale tyl sterczal jak w polonezie trucku...wiec i tyl dalem 35 i w sumie bylo ok...

    ale wiadomo z czasem trzeba bylo wymienic amorki..wiec kupilem bilstein b4... ku mojemu zdziwieniu auto znaczaco poszlo do gory...

    wiec kupilem 50mm h&r na przod i tyl...ale zalozylem tylko na przod... tyl zostawilem gdybym mial taka fantazje...ale efekt juz jest bardzo ladny..taki delikatny klin...

    co do ulozenia..to trzeba pare km zrobic... mysle ze dopiero po 1000km sie ulozy wsio dobrze...

    a czemu niekorym przy tych samych sprezynach jest wyzej lub nizej...

    znaczaca role odgrywa auto,silnik... wiadomo ze do 740i kupisz sprezyny i bedzie nizej niz te same sprezynki w 735 lub 728...

    zalezy tez od amorow...ja mam b4 i one sa jakies sportowe..auto super tnie zakrety ale jest twardawe..a do tego troszke wyzej stoii...

    wiec spokojnie...mozna smialo obnizac...

    maciek777 ma 60/50 i daje rade i nic nie obciera ;)

    ja mam 50/35 i tez jest swietnie ;)

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    206
    BMW
    E38 4,4 M62TU; E36 coupe 2,8 M52
    Skąd
    Prudnik
    Cytat Zamieszczone przez 7ka

    wiec kupilem 50mm h&r na przod i tyl...
    A mi powiedzieli że H&R do E38 ma tylko 35/15..a to łobuzy.

    Wnioskuje że gdyby te które kupiłem (do 740) założyć do 728 to...szkoda zachodu.

    Tak jak piszerz B4 są gazowe a gazówka zawsze trochę podnosi.

  10. #10
    Cytat Zamieszczone przez wojtas
    Cytat Zamieszczone przez 7ka

    wiec kupilem 50mm h&r na przod i tyl...
    A mi powiedzieli że H&R do E38 ma tylko 35/15..a to łobuzy.

    Wnioskuje że gdyby te które kupiłem (do 740) założyć do 728 to...szkoda zachodu.

    Tak jak piszerz B4 są gazowe a gazówka zawsze trochę podnosi.

    35/15 robi na pewno ac-schnitzer - tak mam u siebie.i moim zdaniem jest optimum.co ciekawe są to sprezyny przygotowane do edc i nivo i są wbite w brief wiec jest ok.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •