Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Bieg "P" - parking

  1. #1
    Początkujący Użytkownik Awatar maku
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    51
    BMW
    E38 730iA LPG
    Skąd
    Jaworzno

    Bieg "P" - parking

    Witam
    Mam lekki problem z "P" tzn.:
    po wbiciu "P" zdarza sie ze auto stojąc na pochyłościach puszcza objawia sie stuknieciem i zjechaniem kilku cm w dół i tak co chwila według mnie uszkodzone bedzie koło blokujące lub sworzeń blokujący RealOEM pozycja 8 i lub 3.
    Czy ktokolwiek miał tez taki problem rozbierał skrzynię, cy da się tam jakoś dojść czy niestety trzeba jechać do fachowców ??

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar technics
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    1,547
    BMW
    octavia 1.9tdi ex e65 745 2002 rok ex e38 735
    Skąd
    Szwecja
    Ale to chyba normalne ze po wbiciu P na jakiejs pochylosci zawsze auto troszke sie przeturla , kilka cm to norma . P sie wbija na wcisnietym hamulcu a pozniej trzeba zapiac reczny .

  3. #3
    Początkujący Użytkownik Awatar maku
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    51
    BMW
    E38 730iA LPG
    Skąd
    Jaworzno
    nie nie powinien się staczać powinien stać w miejscu. U mnie jeszcze przeskakuje coś.

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    760
    BMW
    750Li E66
    Skąd
    G-dz
    Kilka centymetrów auto ma prawo zjechać na pozycji "P" jeśli stoi na pochyłej drodze.
    W każdej automatycznej skrzyni tak jest.

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    173
    BMW
    F10 525d xDrive, ex E38 728iA
    Skąd
    Gdynia
    Tak, ma prawo zjechać kilka centów w dół, ale tylko zaraz po wbiciu P. Po zjechaniu tych kilku centymetrów nie powinna stoczyć się ani centymetra. Coś jest nie tak z Twoim automatem, ale co, to nie potrafię pomóc.

  6. #6
    Początkujący Użytkownik Awatar maku
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    51
    BMW
    E38 730iA LPG
    Skąd
    Jaworzno
    Cytat Zamieszczone przez kris13 Zobacz posta
    Tak, ma prawo zjechać kilka centów w dół, ale tylko zaraz po wbiciu P. Po zjechaniu tych kilku centymetrów nie powinna stoczyć się ani centymetra. Coś jest nie tak z Twoim automatem, ale co, to nie potrafię pomóc.
    iem kris ze coś jest nie tak po kilku cm powinno stanąći koniec na nawet dużym pochyleniu a u mnie stuk i jedzie dalej kilka cm stuk i dalej itd.
    wiem e muszę wymienić coś z tego rysunku który podałem w 1 poście tylko jak się do tego dobrać.

  7. #7
    Początkujący Użytkownik Awatar bruner75
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    96
    BMW
    E38 1996r. 730iA LPG Prins VSI
    Skąd
    Biała Podlaska
    Cytat Zamieszczone przez technics Zobacz posta
    P sie wbija na wcisnietym hamulcu a pozniej trzeba zapiac reczny .
    Też tak robiłem, ale teraz na D zapinam "ręczny", wbijam P zwalniam nożny i auto nie cofa się wcale. Nie wiem czy to jakaś różnica, bo tak jak robiłem wcześniej to czy zapinałem "ręczny" czy nie auto zawsze się jednak odrobinę cofało.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •