Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Witam BMW-KLUBOWICZÓW

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Norbert08
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    270
    BMW
    E32 735
    Skąd
    Warszawa

    Witam BMW-KLUBOWICZÓW

    Na dzien dzisiejszy nie mialem stycznosci z marka BMW w sensie wlasnosciowym.Swoj samochod sprzedalem kilka lat temu gdyz mam auto firmowe i bez sensu zeby stal na parkingu (jeszcze zebym zone namowil na prawko). Ale od dluzszego juz czasu brakuje mi tego wlasnego auta ktore bedzie sie wyroznialo z tlumu i wieczorami bede mogl sie przemieszczac po ulicach mego miasta:) Zalezalo mi na tylnym napedzie oraz klasyce z mocnym sercem tylko ze skrzynia manulna ! . Na poczatku zastanawialem sie miedzy E34 M5 a E38 4.4 . Jednak E 38 to swieze autko lecz bardzo fajne,padlo wiec na E34 M5. Nasluchalem sie na temat tego samochodu tyle rzeczy a najlepsze jest to,ze ci ludzie nie mieli bladego pojecia a gadali mi bzdury ale im przytakiwalem.Mam kilku znajomych ktorzy posiadaja w swojej stajni BMW o magicznej literce M i to oni byli tymi najlepszymi doradcami. I tak juz mialo zostac ale rozmawialem tez z kumplem ktory mial E32 3.5 w manualu ktorym rowniez jezdzilem ale chyba z 10 lat temu i on zaczal mnie powoli przekonywac do tego samochodu. Zaczalem sie wachac do czasu kiedy do mojego sasiada przyjechal kolega wlasnie E32 w bardzo fajnym stanie. Klubowiczem tej stronki oczywiscie :) I tak naprawde to jego E32 mnie przekonalo do zakupu. Jestem w trakcie poszukiwan,poprosilem tez znajomego ktory siedzi w szwajcari zeby przetrzepal ich oferty. Wiec poszukuje E32 3.5 manual z konca produkcji . Najchetniej przypadlo by mi do gustu 5.0 ale mialem 2 auta a automatyczna skrzynia. Owszem komfort,wygoda ale nie dla mnie :)
    Jezeli mialby ktos ciekawa oferte sprzedazy,zapraszam
    Pozdrawiam Klubowiczów 7er.pl mam nadzieje,ze ja równiez niedlugo fizycznie dolacze :)

  2. #2
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Witam na Forum :)
    Gra muzyka

  3. #3
    Vip Vip Awatar Wiesław
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    1,784
    BMW
    E 38 740d
    Skąd
    Lubań
    Witam ! coraz ciężej o zadbane e32... no ale upartym trzeba być! życzę powodzenia!

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Norbert08
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    270
    BMW
    E32 735
    Skąd
    Warszawa
    Uparty to ja jestem :)
    Jeżeli znajdę egzemplarz który będzie mi odpowiadał ale jego stan nie będzie wzorowy to spokojnie ja już oto zadbam.
    Ale jak na razie twardo poszukiwania w toku :P

    Pozdrawiam

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    1,806
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    Skoczów
    Powitać serdecznie :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •