Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789
Pokaż wyniki od 81 do 86 z 86

Wątek: Felgi 20 cali wady

  1. #81
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Guner
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    244
    BMW
    Audi A8 d3, 2003; BMW X5 3,0D 13'
    Skąd
    Lublin
    Cytat Zamieszczone przez krzywy191 Zobacz posta
    Guner specjalnie dla ciebie. Chcialem pokazac auto w całosci w swojej galerii ale juz teraz dam fotke, przyznam sie ze jest maly problem bo opona lekko dotyka amortyzatora i własnie staram sie z tym sobie poradzic, pozdrawiam, aha to 22 cale

    dziekuje, robi wrazenie, bardzo ładne, moze tez troche o nadkole w skrecie obcierac wiec przycialbym troche nadkola na wszelki wypadek, w ogole poszedlbym w tym kierunku jesli chodzi o ksztalt nadkoli i bedzie git, powodzenia!
    http://imageshack.us/photo/my-images...954bb5fa1.jpg/
    Ostatnio edytowane przez Guner ; 04-09-2011 o 14:59

  2. #82
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Guner
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    244
    BMW
    Audi A8 d3, 2003; BMW X5 3,0D 13'
    Skąd
    Lublin
    Cytat Zamieszczone przez EVAN Zobacz posta
    Guner widzisz co zrobiłes?
    Krzywy tak się zawziął, że kupił 22" :D
    A tak na poważnie to faktycznie duże koło, ale wstrzymam się z oceną póki nie wrzucisz całego auta i to nie na podnośniku ;)
    ciesze sie , ze temat sie rozwija w strone ekstremalnego pimp my ride...mysle, ze powinienes w ogole wstrzymac sie z ocena bo zadne zdjecia nie oddadza piekna tego samochodu na zywo....

  3. #83
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Guner
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    244
    BMW
    Audi A8 d3, 2003; BMW X5 3,0D 13'
    Skąd
    Lublin
    Cytat Zamieszczone przez matraks Zobacz posta
    Guner, obserwuje Twoje wpisy tutaj od jakiegos czasu i nijak nic do Ciebie nie dociera. Piszesz, tu o jakis obcasikach i smierdzacyh nogach a wydaje mi sie, ze sam nosisz takie przyslowiowe obcasiki i sam lubisz jak Ci nogi smierdza... Bo jak mozna nazwac to, ze jezdzisz X3? Jestes wlasnie jak ta pani, ktora kupila wysokie obcasiki. Bo X3 niby jest terenowka ale w teren to sie tym nie pojedzie. Ale co tam... Najwazniejsze, ze takie "terenowkii" sa teraz w modzie... Niewazne, ze sie w teren nie nadaje. Wazne jak Ty w tym szalowo wygladasz!
    pisz na temat, nie rob mi psychoanalizy, a X3 nie jest zadna terenowka, tak czy siak wracaj do gimnazjum/high school bo sie rok szkolny zaczal....

  4. #84
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    A nie mogłeś napisać tego w jednym poście ? Czy trzy cytaty na raz to już wyższa szkoła jazdy? Widzę że tak...

  5. #85
    Zaawansowany Użytkownik Awatar matraks
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    522
    BMW
    2011 BMW 328i xDrive e92, 2007 Mitsubishi Endeavor
    Skąd
    Chicago/Bydgoszcz
    Guner dziekuje za rade, od jutra zapisuje sie do gimnazjum... Dziekuje rowniez za uswiadomienie, ze X3 nie jest terenowka. Podziekowania za wybicie mi z glowy moich 19" Breytonow. Ten temat zmienil cale moje zycie :) Nie dosc, ze w koncu skoncze gimnazjum, to jeszcze bede jezdzil komfortowo swoim 7er! Super, ze mamy na forum Gunera :D
    Teraz juz mozna zamkna temat.
    PS. Ale mi sie dostanenie za OT...
    Ostatnio edytowane przez matraks ; 07-09-2011 o 03:31

  6. #86
    Zaawansowany Użytkownik Awatar GRABA730i
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    393
    BMW
    E36 316i/E 38 m60b40 740iA V8/E46 318i
    Skąd
    NNI
    u mnie 20 cali wyglada tak:





    Dodam jeszcze ze felgi sa "mile" daje im 10 na 10 ale strasznie trudne w utrzymaniu, normalnie po myjni nie beda wygladaly tak jak trzeba , zeby wygladaly tak na 100 % to trzeba im troche wiecej czasu poswiecic ale wtedy wrazenie robia bezcenne:D
    Ostatnio edytowane przez GRABA730i ; 30-09-2011 o 17:56

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •