Strona 5 z 9 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 86

Wątek: Felgi 20 cali wady

  1. #41
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    to chyba jakies chinskie felgi... ja przywalilem w wysoki kraweznik na ori feldze bmw, wykrzywilo 2 wachacze i urwalo drazek srodkowy, a felga nieruszona...

  2. #42
    Zaawansowany Użytkownik Awatar phdream
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    764
    BMW
    E38 740i 6M
    Skąd
    Olsztyn
    Cytat Zamieszczone przez artas270 Zobacz posta
    Niestety drogi w polsce mamy raczej kiepskiej jakości więc trzymajcie mocno kierownice szczególnie w koleinach :)
    to że w koleinach auto źle się prowadzi to nie jest raczej wina rozmiaru felgi,a szerokości opony.

  3. #43
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    137
    BMW
    E38 740iA 95`
    Skąd
    Bydgoszcz/Fordon
    Cytat Zamieszczone przez phdream Zobacz posta
    to że w koleinach auto źle się prowadzi to nie jest raczej wina rozmiaru felgi,a szerokości opony.
    A co? Felgi 20 są wąskie? O ile się nie mylę tył jest 275/35, wiec lepiej uważać na koleinach.

  4. #44
    Zaawansowany Użytkownik Awatar phdream
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    764
    BMW
    E38 740i 6M
    Skąd
    Olsztyn
    Cytat Zamieszczone przez slaw Zobacz posta
    A co? Felgi 20 są wąskie? O ile się nie mylę tył jest 275/35, wiec lepiej uważać na koleinach.
    chyba nie bardzo wiesz co piszesz?!20 cali musi byc szerokie??Zwróć uwagę na chińszczyznę z alle,felgi maja szerokość po 8 cali.A na 8 cali raczej opony 275 nie naciągniesz.I proszę czytać ze zrozumieniem.
    Napisałem że szerokość opony jest przyczyną "latania" w koleinach a nie rozmiar felgi,a Ty mi piszesz,że felgi 20-tki nie są wąskie:/

  5. #45
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jonash
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    387
    BMW
    Było E38 740iA '01 | 318 TDS Touring '97
    Skąd
    Koszalin
    A ja mam w swoim e36 ori 15 cali 205 profil 60 i nosi po koleinach jak ..... także jak są koleiny i dziury to co nie założysz i tak będzie nosić
    A komfortu to żadnego prawie:(
    Ostatnio edytowane przez jonash ; 16-08-2011 o 12:13

  6. #46
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Rafciu
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    523
    BMW
    E38, 740iL, 2000rok
    Skąd
    Góra Kalwaria
    Jak koleiny są wysokie to wozi każdy samochód. Oczywiście nasila się to z szerokością i niskością profilu opony, ale nawet na oryginalnych felgach i gumach będzie wozić w koleinach.

  7. #47
    Maciej Vip Awatar sennapowieka
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    3,296
    BMW
    ORIENT
    Skąd
    O N A
    Wady ?

    jedna ...

    cena ORI 20-tek
    Pewność na każdym kilometrze ...

  8. #48
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Guner
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    244
    BMW
    Audi A8 d3, 2003; BMW X5 3,0D 13'
    Skąd
    Lublin
    Cytat Zamieszczone przez EVAN Zobacz posta
    E39 a E38 to nie to samo. Uwierz mi.
    Dlatego dziwię się, że tak mocno się udzielasz w tym temacie mimo , iż nie masz żadnego doświadczenia w tym temacie.
    Zachowujesz się jak typowy Polak , któr zna się na wszystkim najlepiej mimo, iż nigdy nie miał z tym do czynienia. :D
    tak, tak, to co napisalem wyzej i skad czerpie wiedze i ile takich samochodow widze nie ma znaczenia, wystarczy , ze mam inny poglad i akurat nie mam tego samochodu lub tej felgi, jestem odrazu niewiarygodny bo przeciez zeby wiedziec , ze aids to zla choroba trzeba zalapac hiva, nie ? typowy polaku lubiacy z braku argumentow jechac psychoanalizą...
    a ha i jeszcze usmieszek bo zapomnialem:D
    Ostatnio edytowane przez Guner ; 17-08-2011 o 16:11

  9. #49
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Guner
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    244
    BMW
    Audi A8 d3, 2003; BMW X5 3,0D 13'
    Skąd
    Lublin
    Cytat Zamieszczone przez dobrus Zobacz posta
    no jasne, ze na lipnej drodze bedzie sie jechalo tak samo na 16'' i na 20''... wiekszej glupoty chyba dawno na necie nie czytalem ja odkad mam e38 choruje na 18'' m-parallel, bardzo mi sie podoba na tych kolach, no ale niestety, jako ze jezdze codziennie i to duzo, glownie po górnym śląsku gdzie drogi sa fatalne to sobie odpuściłem. ;) 20'' to imo przesada do e38 - felgi zdominują sylwetke auta i sie zrobi z tego jakiś germanisze stajl, a to do e38 wogole nie pasuje. Co innego oczywiscie jak ktos ma auto do stania w garazu i wyjezdzania w sloneczne niedziele dla zabawy .. wtedy jasna sprawa, ze mozna sobie takie koleczka zalozyc, a co innego jak komuś służy ono do połykania kilometrów.. :)
    przeoczylem, a ujales chyba zgrabnie to o co mi chodzilo i w sumie krócej Ci zeszlo niz mi...

  10. #50
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Guner niejezdziles to sie niewypowiadaj, a moze zazdroscisz?? aha usmieszek dla ciebie :-)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •