Witam miłośników BMW 7.
Niektórych z Was miałem już przyjemnośc poznac na ostatnim spocie w W-wie.
Może dwa zdania o historii mojej pasji... Otóż, jak 4 lata temu przejechałem się za kółkiem poraz pierwszysw E38 tak tez od razu zachorowałem na 7-kę i postawiłem sobie za cel kupić takie auto. Po roku rozpoczołem poszukiwania - było cieżko, co model to jakaś lipa, ale w końcu trafiłem igiełkę 740d z 2000r, po kilku miesiącach użytkowania doszedłem do wniosku, że ten silnik mi jakoś nie pasuje, kilka szczegółów mnie trochę drażniło w tym samochodzi i pomyśłałem sobie, że może wrócę do poprzedniej marki czyli Hondy Accord. Co ciekawe, po sprzedaniu 740d jeszcze tego samego dnia bardzo żałowałem i od razu zaczołem się rozglądać za następną E38. Szukałem 740i, ale jak dobrze wiecie dość cieżko jest znaleźć takie auto w przyzwoitym stanie z porządnym wyposarzeniem. Miesiąc temu trafiła mi się 750i z 99r ściągnięta ze Szwajcarji - auto robi wrażenie, poraz pierwszy na żywo widziałem taki wypas, co prawda spalanie uderza trochę po kieszeni, ale wrażenia z jazdy są nieprzeciętne.

Jest to druga moja 7-ka, wrzuciłem na szybko kilka fotek do mojej galerii. Jak znajdę chwilę uzupełnię o bardziej szegółowe ilustracje.

Chodzi mi po główie też kilka modyfikacji:
1. Bardziej atrakcyjne alusy
2. Porządny system Car Audio - słuszałem, że we Wrocławiu się specjalizują w nagłaśnianiu 7-ek
3. Antracytowa podsufika z alkantary, wybadałem już wstępnie teman w Java Car Disign
4. Może obniżane sprężyny na przód, nie wiem tylko jak to będzie współgrać z tymi amortyzatorami.
5. Wymiana kieronicy na podgrzewaną lub drewnianą
6. Navi 16:9
7. Wymiana shadow line na chrom line

Będę wdzięczny za komentarze...

Pozdrawiam,