Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 39

Wątek: 6 PLN za 1 L zupki...

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik Awatar brunoz
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    1,682
    BMW
    E38 740iA
    Skąd
    Katowice
    Blog
    11

    6 PLN za 1 L zupki...

    Panowie, Panie,

    ktoś mnie dzisiaj brzydko w Faktach postraszył, że zupka będzie może kosztować nawet 6 zł.

    Wiem, że jest tu sporo twardzieli, których to nie rusza albo nie wypada narzekać, ale mnie to osobiście już z deka bulwersuje (brakuje emotki o tytule 'bulwers').
    Nein! Mein Schnitzel!

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    137
    BMW
    E38 740iA 95`
    Skąd
    Bydgoszcz/Fordon
    Popieram, przekroczenie 4,5zł to była przesada, już nie mówiąc o 5zł, a 6zł to po prostu...

  3. #3
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Zupki można kupić wiele taniej :D
    http://www.detalpomorze.pl/promotions/view/20
    A tak na powaznie to temat, który spowoduję znowu niepotrzebne dyskusję , które i tak nic nie zmienią.
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar brunoz
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    1,682
    BMW
    E38 740iA
    Skąd
    Katowice
    Blog
    11
    No ale jest w dziale na każdy temat... Chętni mogą się wyżalić. A niechętni mogą nie uczestniczyć :-)
    Nein! Mein Schnitzel!

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar JACEK R
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    146
    BMW
    Było e38 728i, jest B5FL 1.9TDI
    Skąd
    Biała Podlaska
    W Tunezji ludziom coś nie pasowało to wyszli na ulice. Podobnie w Egipcie, Libii, Grecji, Francji, Hiszpanii czy wreszcie w Wielkiej Brytanii.
    Może i Polacy powinni wyjść lub zablokować Wiejską to by w końcu ta banda łapserdaków zwana rządem coś uczyniła w kierunku podniesienia morali ludzi w tym chorym kraju?

    Coś dzisiaj Jaśnie Pan Pawlak przebąkiwał o obniżeniu vat-u i opłaty na paliwa bo bieda jest.
    Pożyjemy, zobaczymy.
    Tak czy siak to paranoja jest niezła, bo ceny paliw mamy zbliżone do krajów w których płaca minimalna to około 4500 przeliczając na peeleny. Ale to chyba każdy wie. Jak tak dalej pójdzie to nawet właściciele Lupo 1.2tdi zaczną narzekać na koszty podróżowania autem.

    I jeszcze ten wszechobecny bełkot ekologów! Globalne ocieplenie i inne wypociny "facetów którym nie poszło w życiu..." Czasem wolę nie oglądać wiadomości bo za nerwowy jestem.
    “Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty - dla szybkich kierowców” - Colin McRae
    >>>NIE DLA ACTA<<<
    "I had a dream, I was king. Woke up, still king"

    BMW 728i - 97'
    MERC W124 200D - 86'
    MERC W123 240D - 79'

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar brunoz
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    1,682
    BMW
    E38 740iA
    Skąd
    Katowice
    Blog
    11
    Mnie osobiście mocno irytuje fakt, że kartele paliwowe (OPEC czy jak im tam) trzymają łapska na kurku i jak widzą, że np. jest kryzys (np. ten z 2009) i ludzie mniej kupują paliwa, to kurki przykręcają i zmniejszają celowo wydobycie, żeby cena zbyt nie zmalała.

    To jest conajmniej chore, żeby kilku ważniaków (szejków), którzy nigdy w życiu nawet nie pracowali jednego dnia a tylko urodziło się by być zajefajnym, siedzi sobie na kupie pieniędzy i z tego przepychu juz nie wie co zrobić i rzeźbi napisy w wybrzeżu (np. ten 'HAMAD' widoczny z kosmosu).

    Zdaje się, że paliwo, powietrze, woda są globalnymi substancjami i powinny być dostępne dla wszystkich w miarę możliwości dobrej jakości i po niskich kosztach.


    Chyba pójdę zbierać na akumulatory żelowe i zrobię sobie pierwsze na świecie elektryczne E38...
    Nein! Mein Schnitzel!

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar MariuszE38
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    1,161
    BMW
    Sprzedane
    Skąd
    Toruń
    To poprostu przyzwyczajanie ludzi do ceny 6 zł. Napiszą parę razy, ciemny lud stwierdzi, że tak musi być i łyknie potem cenę 6zł bez oburzenia. Potem 7zł, 8zł, 9zł itd... itd... itd....
    Ostatnio edytowane przez MariuszE38 ; 11-08-2011 o 10:13
    ex:
    E36 325 TDS AC Schnitzer (160KM, 305Nm)
    E38 728iA Shadowline Individual
    E53 X5 4,4i Sport Pack

  8. #8
    Vip Vip Awatar Wiesław
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    1,784
    BMW
    E 38 740d
    Skąd
    Lubań
    to są jaja i okradanie polaków w biały dzień!

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    2,605
    BMW
    ....
    Skąd
    ...
    Polska to chyba jedyny kraj który udowadnia (albo rząd), że podnosząc ceny a obniżając zarobki Polaczki nadal sobie radzą, .... a dzisiaj pan premier mówił w radiu że nie przewiduje obniżenie akcyzy czy tam czegoś by palio było tańsze,

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    833
    BMW
    E38 740IA M60, E39 525d
    Skąd
    Kraków
    największą paranoją jest fakt że ceny paliwa mamy na podobnym poziomie co w krajach europy zachodniej a zarabiamy 4 razy mniej, to najbardziej boli. Bo Niemiec jak zarobi średnio 2700 euro to jak zatankuje za 100 euro to ma pełny bak a ja za 100 zl w e38 nie mam nawet 20 litrów.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •