Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Przerejstrowanie auta

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    463
    BMW
    BMW 745 I e65 2005r
    Skąd
    Opole
    Cytat Zamieszczone przez brunoz Zobacz posta
    Brakuje filtra powietrza - widocznie ktoś stwierdził, że dzięki temu można urwać kilka ms na 400m
    Na pewno jest to long? Jakoś słabo widać
    Fotele jakby trochę wymęczone, ale mogę się mylić na podstawie tego zdjęcia.

    Jak brakuje osłony silnika... to wiedz, że coś się dzieje. Ktoś musowo coś tam kombinował. Sama się nie zdjęła.
    Jak oglądałem to filtr był i to w miarę świeży. Jest 100% long ma dodatkowe schowki w drzwiach plus podstawki pod nogi, tapicerka jest niebieska i jest to raczej ta podstawowa skóra ale nie jest zbytnio zmęczona życiem.
    Chyba sobie jednak odpuszczę temat tej 7er.

    Co do właściciela to twierdzi że wcześniej jeździł nim konsul niemiecki :) uwielbiam takie historie

  2. #12
    Doświadczony Użytkownik Awatar brunoz
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    1,682
    BMW
    E38 740iA
    Skąd
    Katowice
    Blog
    11
    To może będziesz miał w niej jeszcze jakieś podsluchy gratis :-)

    Nie, żebym straszył przed zawkupem tego auta, ale jego historia jest zbyt pogmatwana i pokręcona.
    Long za 14k, to jakby trochę nierealne, co nie? Coś tam musi być na rzeczy.
    Nein! Mein Schnitzel!

  3. #13
    Doświadczony Użytkownik Awatar MariuszE38
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    1,161
    BMW
    Sprzedane
    Skąd
    Toruń
    Odpuść tamat, chyba że lubisz adrenalinę a strata takiej gotówki Cię nie obejdzie :D
    ex:
    E36 325 TDS AC Schnitzer (160KM, 305Nm)
    E38 728iA Shadowline Individual
    E53 X5 4,4i Sport Pack

  4. #14
    (pre) Neo Katechu Men Vip Awatar hatecraft
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    1,088
    BMW
    735i - E38 FL Aut.
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    7
    Zanim zajmiesz się tą sprawą, PRZED zakupem, obejrzyj dokładnie dokumenty, zrób xero i skontaktuj się z poprzednim właścicielem oraz urzędem w Niemczech, który wystawił brief. Ważna rzecz, to czy umowa jest na obecnego właściciela, czy na Niemca.
    Potem poszukaj na forach prawnych podobnych sytuacji -- jest ich sporo, a odpowiadają często ludzie dobrze obeznani z tematem, praktycy po przejściach.

    Jak już będziesz wiedział jak to się robi to podlicz koszty (akcyza, tłumaczenia i tym podobne) i zobacz czy nadal Ci się opłaca...
    Skrzynie automatyczne się zużywają! Przy przebiegu 200 kkm nie oczekujcie bezawaryjnej pracy...

    Kiedy ludzie przestają wierzyć w Boga, to nie jest tak, że w nic nie wierzą, ale wierzą w cokolwiek.
    G. K. Chesterton

  5. #15
    yazg.o.t. Vip Awatar yaz
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    2,652
    BMW
    e2431gt
    Skąd
    inąd
    Blog
    14
    jezeli jest jeden kluczyk, to prawdopodobnie auto powypadkowe, ktoremu ubezpieczyciel zabral dwa ori kluczyki, tak, aby nie moglo byc ponownie dopuszczone do ruchu. Wlasciciel dostal odszkodowanie, ubezpieczyciel odcial droge ponownej rejestracji w danym kraju i wszystcy sa na czystko. Spotkalem sie osobiscie z sytuacja kiedy auto mialo wlasnie jeden kluczyk i to serwisowy, a sprzedajacy nie ukrywal, ze bylo bite i ori kluczyki zostaly zarekwirowane przez ubezpieczyciela.
    Pytanie tylko czy np dwa ori kluczyki nie zostaly zatrzymane przez ubezpieczyciela w wyniku zgloszenia auta jako skradzionego??
    ja bym darowal taka zabawe.

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    463
    BMW
    BMW 745 I e65 2005r
    Skąd
    Opole
    Spoko odpuściłem sobie ten stemplarz. Duże dzięki za pomoc i odciągnięcie mnie od kłopotów :)
    Cytat Zamieszczone przez brunoz Zobacz posta
    Long za 14k, to jakby trochę nierealne, co nie? Coś tam musi być na rzeczy.
    Co do e38 za 14 to jest realne kupienie zdrowych i dobrze wyposażonych egzemplarzy z m60 sam jestem tego dowodem bo ponad rok temu udało mi się dorwać taką 7er jeszcze na czarnych polskich blachach niestety musiałam sprzedać bo potrzebowałem busa do firmy, ale obecna właścicielka do tej pory jeździ z bananem na twarzy do tego twierdzi że nic się nie psuje, co nie poprawia mi humoru :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •