Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Witam a zarazem błagam o pomoc!!!!!B\MW E32 730 R6 1990

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    3
    BMW
    BMW E32 730
    Skąd
    Barczewo

    Witam a zarazem błagam o pomoc!!!!!B\MW E32 730 R6 1990

    Cześć historia z moim bmw e32 rozpoczęła się rok temu odkupiłem ją od starszego pana ponieważ od dziecka byłem w niej zakochany.Od początku zacząłem ją powoli restaurować całe nowe zawieszenie itp.AHA jest to dokładnie BMW E32 730 rzędowa szóstka 1990r.Teraz zabrałem się z kolei za silnik bo brakuje mu mocy i nie wiem co się dzieje.Sprawdziłem ciśnienie cylindrów na każdym po 13atm.Wymieniłem cały układ zapłonowy świece kopułka palec przewody,sprawdziłem przepływke.Auto posiada również asc które się ciągle pali ale po odłączeniu nie wiele to zmienia dalej jedzie jak żółw.Po podłączeniu pod komputer nie pokazuje błędów ale z kolei żeby połączyć sie z komputerem nie wystarczy włączony zapłon,trzeba uruchomić auto.....Błagam pomóżcie bo już z nią walczę dwa tygodnie i brakuje mi już pomysłów.Aha chciałbym podkreślić że gaz ma elektroniczny nie na linke. Prosze o pomoc z góry dziękuje i pozdrawiam

  2. #2
    Vip Vip Awatar avecezarave
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    1,614
    BMW
    E32 740iL `93
    Skąd
    Mińsk Mazowiecki
    Blog
    27
    Napisałeś że masz w aucie EML czy nie zapala się od niego kontrolka? Sprawdź i przeczyść dobrze przepustnicę. Mam jeszcze pytanie czy nikt nie zmieniał zegarów w tym aucie?

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    3
    BMW
    BMW E32 730
    Skąd
    Barczewo
    hejka dzięki za tak szybka odpowiedź zegary te same ale nie bardzo rozumiem asc a eml to jest to samo bo asc włącza mi się przy 30km/h

  4. #4
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Witam na forum i zapraszam z pytaniami technicznymi do odpowiednich dzialow - za chwile bedziesz mial mozliwosc tam pisac, nie robmy balaganu ....
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    3
    BMW
    BMW E32 730
    Skąd
    Barczewo
    takie coś jak eml mi się nie włącza a już odpinałem komputer że asc nie działał i świeci się wtedy kontrolka absu ale dalej jedzie jak żółw jeszcze pierwsze trzy biegi jakoś tam idzie ale od 100 do 160 to dwa lata świetlne.Nie dodałem że jest to automat i ma lpg nowo założone i jak patrzyłem na wykres to jakby mu brakowało powietrza ......także co to może być???????błagam pomóżcie

  6. #6
    Vip Vip Awatar wisior
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    1,296
    BMW
    BMW E61 525ia
    Skąd
    Gdańsk
    Witam ..................

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    1,806
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    Skoczów
    Powitać serdecznie :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •