Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: [AUDIO] podlaczenie innego radia niz fabryczne :/

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    400

    [AUDIO] podlaczenie innego radia niz fabryczne :/

    witojcie:P kolejny problem:P

    mam ori instalacje kaseciak + DSP. wszystko gra i buczy. jako ze nie mam zmieniarki, a kaset nie posiadam :P kupilem zwykle radyjki ALPINE mp3 :)

    kto wie jak podlaczyc takie radio pod DSP?

    bo problem jest taki ze radio zasilanie ma ale nic nie gra. ten srodkowy komputer w ogole nie reaguje na przycisk audio ( ale to raczej oczywiste ) - i nie ma w ogole zadnego glos.. cisza.

    montowal ktos u siebie? wie gdzie sie wpiac zeby zalaczac wzmaka i leciala normalna muza?

    pomozcie

  2. #2
    do kostki ktora podlaczasz do nowego radia musisz dolozyc jedn pin , teraz ni pamietam dokladnie jak to szlo


    Swoja droga przycisk audio jest juz zbyteczny w twojej beci w momencie gdy wyjmujesz kaseciaka :)
    Ani multifunkcja ani nic nie jest Ci potrzebne bo nie dziala :)

  3. #3
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    ale mozesz kupic specjalny interfejs aby ci dzialalo sterowanie z kierownicy, warunek radio musi obslugiwac takie sterowanie a drogi ze taki interfejs moze kosztowac i z 400zl

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    400
    z interfejsem to znam to! ale to nie chodzi o to. chodzi o to ze po podlaczeniu nowego radia nic nie dziala!

    trolu a mozesz napisac z tym PINem cos dokladniej? bo u mnie cudowali i nic nie zrobili.

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tiger81
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    250
    BMW
    E63 645Ci było E65 745i
    Skąd
    Tychy
    Nielepiej było kupic zmieniarkę lub ori Alpine CD?
    Wszystko by działało jak powinno bez żadnych przeróbek i kasety byłyby zbędne :D

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    400
    no ale to nie jest odpowiedz na moje pytanie :/ sprzet juz mam kupiony takze nie ma co gdybac:P

    jesli nie podpowiem jak to podlaczyc to po prostu nikt mi tego nie zamontuje. odwiedzilem dzis wszystkich.. i nic nie dalo rady:/

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tiger81
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    250
    BMW
    E63 645Ci było E65 745i
    Skąd
    Tychy
    Będziesz musieł gdzieś znaleść rozpiskę wtyczki oryginalnej, jakiś czas temu jak szukałem dla MiBhell-a "pomocy naukowych" na niemieckich forach natknąłem się na coś co Ci powinno pomoc. jutro postaram się tego odszukać bo dziś już zmykam do domu :)

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    904
    BMW
    E46 328Ci
    Skąd
    Wrocław
    Z interfejsem jest szansa zrobić to taniej, będę niedługo gadał ze szwagrem mojej panny. Gość jest elektronikiem, więc raczej nie miałby z tym problemu - kwestia kosztów zostaje tylko

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    400
    jak macie pomysly jakies to podsuwac.. dzis tez znalazlem schemat pinow radia.. ale nic to nie pomoglo.

    najlepsze jest ze kolejne pare godizn stracilem na to i nic. ale doszedlem do wniosku ze chyba wzmak sie jednak wlacza - przynajmniej wentylator slychac:) to moze nie idzie dzwiek z nowego radia:/

    dziwi mnie fakt ze nikt tego nie przerabial u siebie.. :) na poczatku sie cieszylem z dsp ale widze ze teraz przeksztalcilo sie to w udreke:/

  10. #10
    Vip Vip Awatar AdamBMW
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    602
    BMW
    BMW 740i Individual E38 98', BMW 745i E23 85'
    Skąd
    Warszawa
    Spróbuj podłączyć z oryginalnego złacza radia, pin-16 (przewód biały) do plusa jeżeli zagra to podłącz go pod Alpine do przewodu sterowania el. anteną (prawdopodobnie przewód niebieski).

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •