Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: problem z układem paliwowym v12

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    171
    BMW
    e32 750i
    Skąd
    Grudziądz
    Blog
    1

    problem z układem paliwowym v12

    siemacie

    od jakiegoś czasu męczę się z problemem układu paliwowego mianowicie spaliła mi się pompa więc wymieniłem ją na inną ( nie oryginalną o takich samych parametrach )

    złożyłem do kupy i odpaliłem i było ok odpalił i równo ładnie pracował na jałowym można było ładnie go wkręcać na obroty

    ale jak już dojdzie do jazdy to auto nie ma mocy wciskam gaz a on nic ciężko zmienia biegi normalnie czuje jak bym miał albo m40b16 albo przyczepe 5 ton

    na gazie auto jedzie super przyspiesza w 7,5 do 100 pracuje równo i eleganco się wkręca


    pomożecie może w tym ?? dodam że wskaźnik paliwa mi głupieje mam 20 - 25l a ona czasem na zerze leży ale czasem jak ma dobry dzień to pokazuje ok

    dodam żde gdy wskazówka pokazuje 0 jest problem z odpaleniem auta

    prosze poradźcie coś

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    45
    BMW
    e32 735iA
    Skąd
    w-m
    poprostu pompa którą teraz założyłeś nie jest tak wydajna jak oryginał. na listwie jest regulator który utrzymuje stałe ciśnienie w listwie (powiedzmy 3,0bary- nie wiem jakie jest w tym silniku bo nigdy nie miałem) i powiedzmy że ta pompa co ją załozyłeś daje 4.0 bara, ale kiedy jedziesz jest o wiele większe zapotrzebowanie na paliwo i nawet przy wydajności 4.0 bara pompa nie utrzyma ciśnienia 3.0bara bo wtryski szybciej leją paliwo do cylindrów niż pompa zdąży napompować do listwy. Pozatym zajrzyj jeszcze raz do zbiornika i zobaczy czy wszystko dobrze złożyłeś.

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    171
    BMW
    e32 750i
    Skąd
    Grudziądz
    Blog
    1
    pompa jest z audi a8 4,2 v8 wiec chyba nie powinna miec problemu kurde

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    1,806
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    Skoczów
    KędziorCG w E32 są 2 pompy należy wstawić 2 takie same :) ja wstawiłem od E38 .Kupiłem na allegro wytargałem z koszyków i przełożyłem do swojego i hula jak cza :)

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    171
    BMW
    e32 750i
    Skąd
    Grudziądz
    Blog
    1
    wiem że są 2 mi spaliła sie jedna ale wstawiłem pompę o tych samych parametrach co stara wiec powinno być ok a niestety nie jest , problem w tym ze pompy ori bosch to koszt 1200zł za 2szt

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar prezE32s
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,899
    BMW
    Było 750iA, A8 4.2 D2 FL, Phaeton 3.2 V6, E270CDi W211 Avantgarde, jest: Phaeton 5.0 V10 TDi
    Skąd
    Chojnów
    Ja kupowalem do siebie jedna oryginalna bosha, wlasnie za 600zl.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •