Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Wątek: heble do 740 proszę o poradę

  1. #11
    Vip Vip Awatar epul
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    1,032
    BMW
    e32 740i 93'
    Skąd
    Gliwice
    Blog
    14
    Kolego piękne są te złote. Decyzja zapadła jade po heble 4tłoczkowe. Myślę że cena za zestaw 800pln nie jest wygórowana. Co do kolidowania z zółtymi blachami jeżeli wszystko jest od tego modelu tzn. e32 i nie jest to innego producenta tylko takie jak było seryjnie ( no wiadomo że tarcze mogą być różnego producenta), nie musi się zgadzać z vinem - to nie ma przeszkód. Co innego jak byś wsadził jakieś tuningowe zaciski, zawieszenie nie ori itp. Ja chcę mieć wszystko na oryginalnych tajlach co były w e32 i te zaciski takie właśnie są. Kolor będzie oczywiście srebrny bez jakiś malowań na czerwono czy żółto, musi być klasycznie.

    Co do rejestracji to przepisy się zmieniają, kilka e32 jest już na zółtych. Ja znam oprócz mojej jeszcze dwie. Prawo nie może działać wstecz.

    Jak German to Anna.

  2. #12
    Vip Vip Awatar avecezarave
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    1,614
    BMW
    E32 740iL `93
    Skąd
    Mińsk Mazowiecki
    Blog
    27
    Cytat Zamieszczone przez epul Zobacz posta
    Co do rejestracji to przepisy się zmieniają, kilka e32 jest już na zółtych. Ja znam oprócz mojej jeszcze dwie. Prawo nie może działać wstecz.
    Zgadza się i nikt tego już nie zmieni. Mówię tylko że już nie można następnych E32 rejestrować w ten sposób :-(

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •