Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 57 z 57

Wątek: Bluetooth nie łączy się z telefonem w e65.

  1. #51
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2016
    Posty
    61
    BMW
    phaeton
    Skąd
    łódzkie
    Czy jest możliwość zapisania numerów w książce samochodu? U mnie wsxystko się fajnie łączy, kontakty sie przenoszą do samochodu ale jak chce wybrać kontakt np na W czy R to muszę przelecieć całą liste. Przy 400 kontaktach to zejdzie z 5minut.

  2. #52
    Zaawansowany Użytkownik Awatar DjAxel
    Dołączył
    Oct 2016
    Posty
    102
    BMW
    E65 730d
    Skąd
    Chorzów
    Blog
    2
    Cytat Zamieszczone przez euro_tuned Zobacz posta
    Jednak nie. Poczekałem dość dłuższą chwilę - w końcu się odnalazło. Robiłem to w trakcie jazdy, może miał wpływ na to włączony silnik, ale wątpię. Miałem potem jeszcze problem bo telefon wymagał kodu dostępu aby połączyć się z samochodem. Na szczęście wziąłem książkę serwisową, w niej była jakaś kartka, wszystko po niemiecku ale po angielsku było napisane: bluetooth passkey. Odnalazłem tam cztery cyfry, wstukałem w telefon i to było akurat to.
    Aha i jeszcze jedno pytanko: czy ta usługa ogranicza się tylko do wstukiwania numeru z tej wysuwanej klawiatury i odbierania połączeń guzikiem na kierownicy?
    Czy można np. wyświetlić na ekranie jakoś kontakty lub jeszcze coś innego

    pozdrawiam
    Witam Pamiętasz może ten kod czterech cyfr ?

  3. #53
    yazg.o.t. Vip Awatar yaz
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    2,652
    BMW
    e2431gt
    Skąd
    inąd
    Blog
    14
    Kod dla każdego modułu BT jest inny.
    Powinien być on również na naklejce na samym module.

  4. #54
    Zaawansowany Użytkownik Awatar twin7
    Dołączył
    Dec 2014
    Posty
    731
    BMW
    E65 735i + E65 730d
    Skąd
    Szczucin-Antwerpen
    INSTRUKCJA DOPOSAŻENIA E65 W BLUETOOTH
    Jeśli ktoś jeszcze nie znalażł
    http://7er.pl/showthread.php/47845-D...ight=bluetooth

  5. #55
    Zaawansowany Użytkownik Awatar DjAxel
    Dołączył
    Oct 2016
    Posty
    102
    BMW
    E65 730d
    Skąd
    Chorzów
    Blog
    2
    Ok znalazłem ale nie działa. Zakupiłem nową kartę i zrobiłem przekierowania swojego tel na odrzucone i po za zasięgiem. Dzła rewelacyjnie bez przeróbek i kopania w elektronice. Myślę że to dobre rozwiązanie. W końcu moja Becia jest warta osobistego telefonu :-)

  6. #56
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    45
    BMW
    e38
    Skąd
    Gorzow Wlkp

    Post

    Panowie mam pytanie. Myslalem, ze w kazdej e65 po lifcie jesli ma telefon to jest on w szufladzie pod miejscem na plyte CD. U mnie w e65 2007r nie ma nic w szufladzie za to jest w podlokietniku miejsce na telefon oraz wyjscie aux. Czy byla taka opcja ?

  7. #57
    Vip Vip Awatar sebobass
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    688
    BMW
    e66 750Li
    Skąd
    Tarnobrzeg
    Tak ja mam dokładnie tak samo. Łączysz swój telefon z autem przez bluetooth i używasz zestawu glosnomowiacego. Ta sluchawka w szufladzie jest do tego jak bys chcial zeby telefon w aucie mial inny numer. Miejsce w podlokietniku to uchwyt do adaptera snapin jak masz iphona to możesz taki adapter do niego kupić i w czasie jazdy telefon będzie Ci się ładował i miał zasięg wzmocniony przez anteny w aucie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •